Собственичката на Локомотив (Пд) Галя Топалова не издържа на фенските атаки и заплаши да предприеме контрамерки. Днес "Лаута" осъмна описан с грозни послания по адрес на бизнес-дамата, което преля чашата на търпението и.

"Това вече не се издържа. Давам лични пари, за да съществува този клуб, подготвяме и ремонта на стадиона. Ако феновете продължават в същия дух, ще ме принудят да спра издръжката на отбора и да го пратя в окръжните групи".

"Знаете в каква сюблимна ситуация поех издръжката на отбора и смея да кажа, че го стабилизирахме в "А" група в момент, в който всички ни брояха за изпадащи", сподели Галя Топалова.

Откакто е собственик на Локомотив тя е пръснала над 4 милиона евро лични пари, като покри и задължения на клуба, натрупани от предишни ръководства.

Интересно е, че Топалова е спомоществувател на практика и на другите състави в елита. Нейната фирма за минерална вода - "Ком" е един от спонсорите на "А" група.

Финансовият директор на Локо Иван Петлешков коментира лаконично недоволството на феновете и надписите, с които стадионът в парк „Лаута” осъмна днес.

Не мисля, че това е начинът да се помогне на отбора. Признавам, че имаме проблеми и това се вижда от слабите ни резултати. Това не е начинът за комуникация. Подобен тим поведение може само да изостри положението в клуба”, заяви Петлешков.