Ливърпул преговаря с Атлетико Мадрид за крилото на испанския клуб Макси Родригес. Това съобщава „Скай Спортс” позовавайки се на свои източници.
28-годишният футболист иска да напусне „Висенте Калдерон”, след като по всичко изглежда, че няма да получи предложение за нов договор. От Атлетико също са склонни да го пуснат.
Доскоро се считаше, че Бока Хуниорс е фаворит за него, като от аржентинския клуб обявиха, че трансферът е 80% сигурен, но сега Ливърпул се намесва в борбата за играча и според английската медия дори е фаворит за подписа му.
Рафа Бенитес няма пари за нови играчи, но ако през януари продаде Райън Бабел и още някои от футболистите, които използва рядко, ще набави средства за да вземе Макси, който няма да бъде и чак толкова скъп, освен това.
В последните няколко години Макси бе основна част от състава на Атлетико, а преди това носеше екипа на Еспаньол. През този сезон обаче, не играе редовно и това го кара да се оглежда за нов отбор, като Ливърпул изглежда много добър вариант, тъй като на „Анфийлд” ще се събере с бившия си съотборник Фернандо Торес.


Щитовидната жлеза и храненето - основни правила
Учени създават щит срещу радиацията след магнитни бури
Обрат: Разследването за смъртта на бившия британски министър се поема от антитерористите
Над 10 млрд. лева за здраве, но пациентите продължават да доплащат
Останките от "Вагнер" изградиха наркоимперия в Централна Африка
Семейна Skoda унижи Ferrari и Lamborghini на пистата
Пълна лудост: Количка Hot Wheels навъртя 49 000 км
"Убиецът на Tesla" започна да се разпада
Скъпите ремонти в електромобилите не се дължат на батерията
Четири медала за България на турнир по джудо в Турция
Чисора за Усик: Той е ш*бан з*дник, пълен боклук
Конър Макгрегър очерта пътя към завръщането си: Последен двубой в UFC с Божията воля
Кремлев: Бивол не иска трети мач с Бетербиев въпреки двойно по-високата оферта
КЗД: Коригиращите корсети за деца със сколиоза да се заплащат от НЗОК
Третичен сифилис - кои органи засяга?
Множество ужилвания от пчели и оси – как отровата уврежда органите без алергия?
Зъбният камък: тихият разрушител на здравите зъби
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар