Звездата на руския Терек и националния отбор Благой Георгиев е изразил любовта си към материална в типичен за футболистите жест - халфът е подарил на жената на своя живот джип за 150 хиляди евро, пише "7 дни спорт".

Със скъпата играчка фолк певицата прибра гаджето си от летището след контролата с ЮАР (1:1).  Бившата лекоатлетка демонстрира прекрасна форма, като позира с оскъдно облекло пред фотографите.

Неотдавна Лияна бе зарадвана и с друга скъпа "играчка". Благо я изненада с телефон за 17 хиляди лева - луксозно синьо Vertu.

Междувременно футболистът ще бъде главно действащо лице на финалния турнир "Искам да бъда" в Свиленград на 31 май и 1 юни. Надпреварата ще затвори месеца на спорта, организиран от МФВС и спортния тотализатор.

Във финалната четворка ще вземат участие деца между 14-16 г. от различен етнически произход, а Благо ще даде купата на победителите. Освен това халфът на Терек ще заведе шампионите на мач на националния отбор, пише "7 дни спорт".