Треньорът на Майнц Томас Тухел бе глобен с 3 хиляди евро заради бутилка. При загубата от Алемания за Купата на Германия той я запокитил нанякъде, без да удари никой.
Дисципът подробно е гледал какво прави Тухел. Първо в 90-ата минута „на висок глас и с широко разперени ръце” е настоявал съдията да даде фаул за неговия отбор. След това захвърлил пластмасовата бутилка с вода „надясно, на нивото на главата”.
Наказанието е могло да бъде много по-тежко, но строгите господа в комисията помилвали Тухел, защото „няма насочено хвърляне по посока на помощник-съдията или друго лице”, както се виждало на видеото.
37-годишният Томас Тухел пое Майнц през август миналата година и вече има 44 мача начело на тима. За един сезон той стабилизира отбора и през настоящия изненадващо Майнц свири първа цигулка в първенството, направи седем поредни победи на старта.
След три загуби в последните четири мача обаче тимът отстъпи на втора позиция в Бундеслигата и отпадна от турнира за Купата на Германия.

Поверия и забрани за празника на 20 май: Православната църква почита Свети Талалей
Рене Карабаш се размина с наградата "Букър"
"Арсенал" го дочака: стана шампион на Англия след 22 г.
DARA "уволни" шефа на телевизията в Молдова
Volvo приключи завинаги с производството на ДВГ
Xiaomi подобри впечатляващ рекорд на Audi
Скрита функция спасява от мухъл и бактерии в салона
Пикапът на Renault ще се казва Niagara
Райън Гарсия обяви дата и място за битката с Конър Бен
Даниел Кормие защити UFC за отказа от Ронда Раузи срещу Джина Карано
Арман Царукян разкри колко тежко е минало свалянето на килограми на Хамзат Чимаев
Тайсън Фюри обяви кога планира следващия си мач
Лъчетерапия и химиотерапия при рак на простатата
Комуникативни нарушения и дисфагия при неврологични автоимунни заболявания
Хората, които владеят два езика, са по-защитени от деменция в късна възраст
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили, 2
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар