Треньорът на Лацио Маурицио Сари се ядоса по време на интервюто след загубата 1:2 от Лече на старта на сезона в Серия А. Орлите водеха с 1:0 почти до края, но допуснаха два гола за 2 минути. Треньорът обвинявайки отбора, че е повърхностен и с „нелепа“ игра в защита. За втора поредна година Лацио допуска обрат от 0:1 до 2:1 на стадион "Вия дел Маре".
„Допуснахме два гола за две минути в резултат на много лошо второ полувреме, когато Лече игра по-добре от нас“, каза Сари. "Играта ни в защита беше абсурдна. Мислехме, че можем да се защитаваме само с нашите четирима защитници. Това не е приемливо. Дори не разбрахме моментите от играта. Бяхме пасивни, дори и в наказателното ни поле. Беше много лошо, въпреки прилично първо полувреме".
Миналият сезон Лацио игра фантастично в защита и запази 21 сухи мрежи, за да завърши втори в крайното класиране.
„Винаги съм се страхувал, че този отбор е повърхностен. Борих се да го поправя и не можете да мислите, че това поражение се дължи на физически спад“, продължи треньорът. „Второто полувреме беше просто лошо, не паднахме бавно, всичко беше лошо и сега трябва да продължим да се борим с тези призраци, които ни преследват. Спряхме да се защитаваме като отбор и когато няма интензитет, всичко рухва".







4 зодии получават мощен дар от Вселената на 14 май
Как Tesla превърна AI в своята най-мощна машина за пари
Какво се случва с тялото ни, ако всеки ден ядем яйца?
Животът на 4 зодии придобива значим смисъл след 15 май
Германската Aaronia представи нови технологии за борба с дронове
Кремъл: Без преговори преди Украйна да се изтегли от Донбас
Малума ще става баща за втори път
Потънал край Испания руски кораб е превозвал части за ядрени реактори?
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар12:08 | 24 апр 2024 г.
12:15 | 21 авг 2023 г.
Напиши коментар