В отсъствието на контузения голмайстор на Наполи Виктор Осимен, Джакомо Распадори отново влезе в ролята на златния жокер. Италианският национал вкара единствения гол при победата с 1:0 над Унион Берлин в Шампионската лига. Така Адзурите събраха 6 точки в група С на турнира и са на втората позиция зад лидера Реал Мадрид.

Това е втора победа като гост в турнира за сезона за Наполи, след като в първата среща надвиха 2:1 Брага в Португалия. Дебютантът Унион пък продължава с проблемите – това е девета поредна загуба във всички турнири за тима от Берлин.

Единственият гол в мача падна в 65-ата минута. Изработи го Хвича Кварацхелия. Грузинецът проби отляво до аутлинията, финтира съперник и върна топката към Распадори, който отблизо засече в близкия ъгъл – 1:0.

Распадори има невероятни показатели в турнира. Той има 10 мача в Шампионската лига, от които само 4 като титуляр. Въпреки това е играл 360 минути и е вкарал 5 гола, като е добавил и 3 асистенции.

Голът на Распадори бе и единственият точен удар за Наполи в мача. Той обаче донесе ценни три точки.