Яростните изказвания на нападателя Андрей Крамарич относно състоянието на Хофенхайм като клуба няма да бъде наказано и ще бъде обект на анализ в съблекалнята, заяви треньорът на тима Кристиан Илцер, цитиран от ДПА.
Отборът е на трето място отдолу нагоре в класирането на Бундеслигата, като преди сезона имаше разногласия между ръководството. Назначението на австриеца Илцер на мястото на Пелегрино Матарацо през ноември не донесе очаквания възход. След загубата от Байерн с 0:5 Крамарич заяви пред микрофоните на ESPN: "Инвестираме много пари за нищо. Ако искам да кажа истината и някои от нещата, които ми се въртят в главата за актуалната ситуация в клуба, може би ще получа най-голямото наказание в историята на Бундеслигата."
Нападателят обаче няма да бъде глобен преди гостуването на тима на Холщайн Кил.
"Имахме открит и честен разговор", каза Илцер на пресконференцията си в петък. "Той е изключително уважаван футболист в клуба. Има право да отправя такава критика, дори и под емоция", уточни специалистът.
"Аз съм треньорът и трябва да има яснота дори и в най-трудните моменти. Ако няма яснота, това няма да помогне на никого. Това е единственият начин да вървим напред", смята Илцер.








Велев: Частният сектор плаща заплатите с труда си, държавният - с данъци и заеми
Черна седмица по пътищата ни: Шофьор загина при катастрофа в Харманлийско
Тежка катастрофа на пътя Кюстендил - Дупница: Камион помете три автомобила
Камион помете три коли на пътя Кюстендил - Дупница
Слънчево време ни очаква утре, до 37 градуса
Изненада: Ford оглави класация за качество
Китайските производители отнеха големия коз на японците
Нови данъци и такси за паркиране трябва да изгонят SUV от градовете
Проблем за Chevrolet Corvette ZR1 - след 295 км/ч съсипва боята си
Фурор за България на Балканското първенство по олимпийско таекуондо
Отложиха реванша между Флойд Мейуедър и Мани Пакиао
Ако Кубрат Пулев беше победил Мурат Гасиев, можеше ли да стане световен шампион?
Джон Джоунс посочи фаворита за Махачев – Гари
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар