Нападателите Педро Родригес и Лоик Реми няма да играят за Челси в гостуването от Шампионската лига по футбол срещу Динамо Киев, съобщи мениджърът на англичаните Жозе Моуриньо.
И двамата страдат от леки контузии, като лично португалският специалист е решил да не рискува тяхното здраво в мача срещу лидерите в група "G".
"Педро и Реми страдат от леки контузии, като и двете не са сериозни. Те обаче няма да играят утре, защото заемат позиции, на които имаме и други опции. Предпочитам да не рискуваме здравето им в мача срещу Динамо Киев", каза Моуриньо.
Относно Азар, който е в лоша форма и дори се превръща в резерва, Моуриньо заяви: "Няма да ви кажа дали ще играе. Дори и самите футболисти не знаят".








Родители излязоха на протест: "Борим се всяко дете да се прибере у дома"
Експерти в спор за Бюджет 2026: Къде отиват парите на държавата?
Предупреждение от НАТО: Русия подготвя военни предизвикателства в Източна Европа
Задържаха Симона Радева, утре я конвоират до затвора в София
Ягодовата луна променя живота на част от зодиите
Путин прие Лукашенко във "Валдай" на фона на ескалацията около Беларус
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената на Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Усик изненадващо оваканти трите шампионски пояса
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар07:44 | 20 окт 2015 г.
00:37 | 20 окт 2015 г.
23:11 | 19 окт 2015 г.
23:03 | 19 окт 2015 г.
22:29 | 19 окт 2015 г.
Напиши коментар