Мениджърът на Челси Антонио Конте бе много доволен от успеха с 3:1 при гостуването на Манчестър Сити.
Под ръководството на италианеца "сините" изживяват истински футболен ренесанс, след като отборът уверено продължава да бъде лидер в класирането с осмата си поредна победа във Висшата лига.
"Това е една голяма победа и един страхотен резултат срещу един наистина много силен отбор", обяви Конте пред клубната телевизия на лондончани.
"Няма как да не бъда доволен от моите момчета, те показаха наистина страхотен характер. Срещу нас стоеше отбор с наистина много силни единици, но ние съумяхме да се върнем в мача и да обърнем".
"В началото на второто полувреме имахме късмет, защото домакините удариха напречната греда, а освен това Куртоа направи и едно брилянтно спасяване".
"След това в нашия отбор изведнъж дойде една много голяма сила и видяхте какво стана. Първо, изравнихме резултата, а след това вкарахме втори и трети гол, за да стигнем до победата".
"Пак ще го кажа, тази победа е фантастична, защото на "Етихад" се играе много трудно, но това не ни пречупи и успяхме да постигнем своето".
"Напрегнатите моменти в края не ми харесаха и се надявам Луис да не е контузен, но в подобни мачове няма как да няма нерви. Радвам се също, че Диего показа, че може да използва положително своята агресия на терена".
"Силно се надявам да продължим в същия дух, но има още какво да подобряваме".








Гиганти във вредните храни водят битка срещу здравните регулации
Рецепта за селски кюфтета с лук и чесън
Късна емисия
Преди да стане на 57 г.: Джей Ло се показа във ваната
Зодиите, които много страдаха, но сега ще намерят истинската любов
Украйна сваля новите руски крилати ракети "Бандерол" със 76-годишни оръдия ВИДЕО
ЕК одобри придобиването на "Уорнър Брос. Дискавъри“ от "Парамаунт“
Subaru се отказа от мекия хибриден боксер
Какво има в гаража на Брайън Мей
BMW променя правилата за избор на автомобил
Tesla най-накрая пусна велосипед
Трилогия с Бетербиев? Има дата и място за следващия бой на Бивол
Кристиан Пренга: Антъни Джошуа не е най-добрият в тежка категория
Ризван Куниев: След победа в Абу Даби искам някой от водещите в тежка категория
Логан Пол се отказа от идеята за мач с Пади Пимблет
33 000 души на година губим заради мозъчни заболявания
Нова ваксина срещу фентанил може да защити от опасни синтетични вещества
Д-р Елена Домусчиева: Хроничната венозна болест не бива да се подценява
ЕМА одобри първото лечение за невроповеденчески симптоми при синдром на Рет
Коментари
Напиши коментар23:11 | 4 дек 2016 г.
17:35 | 4 дек 2016 г.
16:48 | 4 дек 2016 г.
14:18 | 4 дек 2016 г.
11:44 | 4 дек 2016 г.
09:29 | 4 дек 2016 г.
23:05 | 3 дек 2016 г.
Напиши коментар