Мениджърът на Тотнъм - Жозе Моуриньо, остана бесен на съдията Андре Маринър след загубата с 0:1 от Челси. "Сините" спечелиха лондонското дерби с гол от дузпа на Жоржиньо в средата на първото полувреме. Според португалеца, наказателен удар не е имало, реферът сбъркал и това е основната причина за третото поредно поражение на "шпорите" във Висшата лига.
"Имахме някои трудности, но колко положения имаше Челси? Не контролирахме добре топката, нямахме опасности през първото полувреме, но големият проблем бе дузпата. Накрая точно тя реши мача. Вкараха ни гол от дузпа, която не беше дузпа. Трудно ми е да приема това решение и затова тази загуба е болезнена. След почивката стояхме далеч по-добре. Не ми хареса представянето на рефера Андре Маринър. В добри отношения съм с него и това ми позволява още по-лесно да му кажа, че не ми хареса съдийството му в този мач", заяви Специалния.
"Ще анализираме мача от първата до последната минута. Ако трябва да бъдем прагматични, една дузпа доведе до един гол, 1:0. Когато се изправяме срещу тежък съперник като Челси, подобна дузпа се отрязява негативно. В края на първото полувреме видях, че отборът изпитва трудности, но през втората част бе напълно различно. Липсват ни доста ключови играчи, но не мога да се оплача от старанието през второто полувреме".
"Формата, в която се намираме, не ми харесва, но начинът, по който завършихме мача, ми остава позитивно чувство. Това няма да спре грешките ни в защита, но пък ще ни върне усмивките, за да продължим заедно напред. Надявам се другата седмица Хари Кейн да се завърне, но не и останалите. В неделя играем с Уест Бромич. Това ще е нов труден мач, защото те също като нас се нуждаят от точки", добави Моуриньо.







Късмет и щастие за три зодии в периода след 10 декември
МОСВ: Черно море не е замърсено от заседналия край Ахтопол танкер Kairos
Бизнесът за бюджета: "Трябват ни едни пари" - не може това да е разговорът за държавата
Д-р Брънзалов: Политиците не искат по-добро финансиране на здравеопазването
ПП-ДБ се подигра на Слави, лепна му името Диван Диван
ЮНЕСКО призна българската гайда за световно наследство
Инфлацията в Гърция расте преди празниците
Литва обяви извънредно положение заради контрабандните балони с цигари
Най-готините автомобилни цветове на 2025
BYD произведе 113 GWh батерии и обяви война на дефектите
Mercedes прелетя над кръгово, след като шофьорът припадна
Те инвестираха милиони в електромобили. Сега са заплашени от фалит
Ивелина Шенкова грабна „Златен пояс“ за най-добър спортист при жените
14 българи влизат в сблъсък за медали на Европейското първенство в Германия
Треньорът на Джина Карано: „Огънят отново гори в нея – тренира като луда“
UFC ще проведе 43 събития през 2026 г.
4 вида кашлица според причините
Пробив в лечението на рака на панкреаса – как действа CAR-NKT клетъчната терапия?
Как студеният въздух влияе на лигавицата на носа и синусите?
Доброкачествена простатна хиперплазия – проблемите с уринирането са характерен симптом
Коментари
Напиши коментар13:19 | 5 фев 2021 г.
12:48 | 5 фев 2021 г.
12:03 | 5 фев 2021 г.
12:02 | 5 фев 2021 г.
08:58 | 5 фев 2021 г.
Напиши коментар