Челси е предложил продължаване на договора на френския си национал Н'Голо Канте до 2026 година, твърди вестник "Марка".
Настоящият договор на халф изтича през месец юни и той вече може да преговаря с други отбори, като сериозен интерес към него има от страна на Барселона.
В Челси обаче са решени да задържан Канте за още 3 години и той да помогне на "сините" да изградят нов и силен отбор.
Канте не е играл от месец август, когато получи контузия на коляното. Той пропусна и Световното първенство по футбол в Катар, където Франция игра финал, но отстъпи след изпълнение на дузпи на тима на Аржентина.








Парламентът разглежда окончателно промените в Закона за съдебната власт
Пърленка със сирене, кашкавал и семена - рецепта без глутен
4 зодии ще се радват на невероятен късмет от 30 юни 2026
Засега са потвърдени 32 жертви на опустошителните трусове във Венецуела СНИМКИ
Африкански шаман освободи Хари Кейн от черната магия
Тази функция охлажда интериора и в най-големите жеги
Най-ексцентричната Honda се завръща
Шест проблема при Volkswagen Passat CC на старо
Най-новото творение на Mercedes-Maybach е забележителна суперяхта
Появи се видео от ареста на Дъстин Порие на летището в Атланта
Джош Хокит отново предизвика Сирил Ган със скандално послание
Иън Мачадо Гари подписа с агенцията на Еди Хърн
Александър Емеляненко отново в болница заради проблеми с гърба
Комитетът за оценка на риска и лекарствена безопасност към ЕМА разгледа валпроат, ваксината срещу чикунгуня и лекарство за редки васкулити
Какви са възможните терапии при витилиго?
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар