Полузащитникът на Челси Н'Голо Канте ще премине в шампиона на Саудитска Арабия Ал-Итихад, съобщи журналистът Фабрицио Романо.
Договорът на Канте с английския клуб изтича в края на настоящия месец, така че Ал-Итихад няма да плаща трансферна сума за правата му. 32-годишният французин обаче ще получава умопомрачителните 100 милиона евро на сезон, като в тази сума са включени и рекламните договори.
Според Романо Канте ще сложи подписа си под договор за 2 години, като вече е преминал успешно медицински изследвания в Лондон.
Н'Голо Канте прекара седем години в Челси, в които спечели по веднъж титлата в Англия, купата на страната, Шампионската лига, Лига Европа, Суперкупата на Европа, както и Световното клубно първенство. Преди това той спечели и трофея във Висшата лига с Лестър, а през 2018 година стана световен шампион с националния отбор на Франция.
Преди дни Ал-Итихад привлече и сънародника на Канте Карим Бензема от Реал Мадрид. Очаква се селекцията на саудитския клуб да продължи с пълна сила и в следващите седмици.








Зодиите, които притежават вродени мениджърски умения
Съдът вписа партия "Прогресивна България" с лидер Румен Радев
Проф. Константинов: Смяната в "Информационно обслужване" е нормална
Скандал в Италия: Църквата отлъчи група монахини, продавали просеко
Какво означава, ако видите змия?
Путин никога не е обявявал война на Украйна, ето защо
Каримански за свръхдефицита: Разходите в България са прекомерно високи
Toyota отива на съд за плагиатство
Бензиностанция предложи награда за залавяне на крадец на гориво
Защо Bugatti Tourbillon използва самолетни гуми
Новата стратегия на Porsche: По-малко продажби, повече печалби
Даниел Кормие: Сирил Ган показа защо е сред най-добрите тежка категория в UFC
Арман Царукян посъветва Илия Топурия да не приема бой с Пади Пимблет
Кикбокс сензацията Жулиен Риков е устремен към нова победа на SENSHI 32
Енчо Керязов награди европейската вицешампионка по карате Теодора Цанева
179 научни доклада представиха бъдещето на психичноздравните услуги на конференцията ENMESH в София
Над 30 населени места в Родопите вече разполагат с модерна ЕКГ апаратура за кардиологична диагностика
ВМА модернизира ключово звено за лечение на най-тежките пациенти
Министър Ивкова: Ако искаме стабилно здравеопазване, трябва да задържим младите кадри с реални решения
Коментари
Напиши коментар11:12 | 24 апр 2024 г.
02:42 | 8 юни 2023 г.
23:29 | 7 юни 2023 г.
19:16 | 7 юни 2023 г.
Напиши коментар