На "Емирейтс" трябва да драснат черта, тъй като за първи път през сезона в Арсенал няма нито един контузен футболист. В момента абсолютно всички играчи от първия отбор тренират наравно под ръководството на мениджъра Арсен Венгер, съобщава "Мирър".
На френския треньор, свикнал постоянно да се бори с кадрови проблеми в отбора, чак не му се вярва, че разполага с пълния състав. "Всички играчи са здрави и тренират нормално. Това е нещо ново за нас, случва ни се за първи път този сезон", лаконично заяви Венгер пред клубния сайт за състоянието на отбора.
Според "Мирър" в хода на сезона Арсенал е бил сполетян от 40 контузии, което средно означава, че няма мач без травма.
Миналата седмица срещу Съндърланд в игра се появи Джак Уилшър - за първи път от 11 месеца след жестока контузия в глезена. Санти Касорла, отсъстващ от ноември миналата година заради скъсана връзка, най-вероятно ще запише минути този уикенд при домакинство на Норич.
Алекс Окслейд-Чембърлейн наскоро е подновил тренировки, но неговото завръщане на терена се очаква да бъде срещу Манчестър Сити в предпоследния кръг от първенството на 8 май.







Времето в петък: Слънце, следобедни бури и захлаждане
В Тексас беше екзекутиран мъж за убийството на професорка
Колумбийски наемници се сражават срещу руските сили край Суми
Първи парламентарен контрол за кабинета "Радев"
Мотористи на протест днес заради поскъпването на "Гражданска отговорност"
Renault иска 10 години без нови правила за достъпните коли
Honda показа два нови хибридни модела
Мотоциклет с V8 двигател от Ferrari беше продаден за 500 000 долара
Китай изгражда най-големия зимен полигон за електромобили
Моузес Итаума срещу Филип Хъргович през лятото?
Джейк Пол: Ронда Раузи получава повече пари за завръщането си, отколкото Илия Топурия
Илия Топурия: Надявам се битката ми с Ислам Махачев да се случи
Валтер Уокър се завръща в клетката на UFC през юни
Изследване на метилмалонова киселина – кога насочва към дефицит на витамин B12?
Метформинът действа вероятно основно в червата
Имунизационна стратегия след първата година – надграждане и устойчивост на имунитета
Психология за родители: Първите дни у дома – адаптация на семейството
Коментари
Напиши коментар21:06 | 28 апр 2016 г.
21:05 | 28 апр 2016 г.
21:01 | 28 апр 2016 г.
20:44 | 28 апр 2016 г.
Напиши коментар