Въпреки че призна вината си, мениджърът на Арсенал Арсен Венгер получи наказание от 4 мача заради бутането на четвъртия съдия Антъни Тейлър в мача с Бърнли миналия уикенд.
Той ще пропусне предстоящия сблъсък със Саутхемптън, както и срещите от Висшата лига срещу Уотфорд, Челси и Хъл Сити, като освен това французинът отнесе и 25 000 паунда глоба.
Артилеристите няма да обжалват решението на независимата комисия и ще се оправят без мениджъра си в следващите мачове.
Венгер побесня в края на мача срещу Бърнли, когато гостите получиха дузпа, като засипа с обиди Тейлър, а след това и го бутна. В понеделник той се извини и заяви, че съжалява за случилото се, но това не му помогна.








Почина бащата на Красимир Балъков
Задържаха рецидивист с фентанил в София
Кикбокс сензацията Жулиен Риков излиза за победа на SENSHI 32 Grand Prix
Шишков за ПП “Витоша”: Има политическа воля за знакови промени
Демерджиев разпореди фонд "Пътна безопасност" да финансира само мерки срещу катастрофите
17-годишни пострадаха при токов удар след качване върху товарен вагон
Електрическото Renault Megane получи свежо лице и по-голям пробег
Най-караният автомобил в САЩ не е Toyota или Ford
Китай поставя противопожарен бутон в електромобилите си
Новият V8 на Toyota идва, за да промени играта
Тайсън Фюри загатна за възможен сблъсък с Агит Кабайел
Опетая настоява за суперсблъсък с Бенавидес: Това е битката, която искам
Исторически успех за родното таекуондо в Сараево
Бронз за България на Austrian Open Poomsae G-1
Кои са признаците за недостиг на витамин Д?
Защо все повече мъже започват да губят косата си преди 35-годишна възраст?
Серотонинов синдром – как се разпознава и овладява опасната лекарствена реакция?
Нова молекула дава революционна надежда в борбата срещу Алцхаймер
Коментари
Напиши коментар21:31 | 27 яну 2017 г.
21:20 | 27 яну 2017 г.
21:19 | 27 яну 2017 г.
21:18 | 27 яну 2017 г.
21:14 | 27 яну 2017 г.
21:13 | 27 яну 2017 г.
21:10 | 27 яну 2017 г.
Напиши коментар