Мениджърът на Арсенал Унай Емери не включи една от звездите на "артилеристите" Месут Озил в групата за мача с Айнтрахт Франкфурт от Лига Европа.
Като причина специалистът изтъкна, че халфът се нуждае от почивка. Това на пръв поглед изглежда странно, тъй като през миналия уикенд Йозил бе на терена 71 минути в срещата от английската Висша лига между лондончани срещу Уотфорд.
"Предпочетох той да си почине след изиграния мач. Искам да тренира и да се подготви за мача в неделя. Реших да го оставя вкъщи, тъй като той игра с Уотфорд.
Определих останалите 11 играчи, които са по-добре подготвени за Айнтрахт", каза Емери.








ГДБОП влезе във варненския Район "Приморски": Седем души са задържани
Стоян Колев беше пуснат под домашен арест
Пострадалата при тежката катастрофа на АМ "Тракия" е в кома
Съдът остави за постоянно в ареста обвиняемия за убийството на Лъвов мост
Не пренебрегвайте тези сигнали: 7 признака, че кръвната ви захар е висока
"Ние, потребителите": Опаковките са сред основните замърсители
Цените на имотите у нас продължават да нарастват двуцифрено на годишна база
Шофьорът от катастрофата: Направих всичко възможно да удържа камиона
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Адските жеги в Европа предизвикаха стачка в завод на Stellantis
Мечка разби чисто нов Ford F-150
Прогноза: Скъпото гориво слага край на модерните автомобили
Моузес Итаума гледа към световна титла след Хргович
Бокеме се изправя срещу Де Соуса на SENSHI 32
Улрик Бокеме и Жури де Соуса в тежък сблъсък на SENSHI 32 Grand Prix
Еди Хърн обясни защо подписа с Иън Гари: Виждам в него бъдеща суперзвезда
Франция потвърди първи случай на ебола
Предстои XVII Национална конференция за редки болести и лекарства сираци
Доц. Стефан Найденов: Рискът от сърдечносъдови усложнения нараства прогресивно с повишаването на кръвното налягане
Невралгична амиотрофия – когато внезапната болка в рамото води до мускулна слабост
Коментари
Напиши коментар12:08 | 20 сеп 2019 г.
00:35 | 20 сеп 2019 г.
16:16 | 19 сеп 2019 г.
Напиши коментар