Арсенал ще се подхлъзне на финалната права и ще изпусне титлата - това прогнозира бившият играч на Тотнъм Джейми О'Хара. Бившият халф, който има 56 мача за местния враг на Арсенал - Тотнъм, все още вярва, че Манчестър Сити ще стане шампион.
"Гражданите" изостават на пет точки от тима на Микел Артета 11 кръга преди края на сезона, но имат още един директен двубой - в 33-ия кръг. По-рано през сезона Сити на два пъти победи Арсенал - с 3:1 за първенство и с 1:0 за ФА Къп.
"Прочетох един туит: "Сити ще продължи да преследва Арсенал до последните пет кръга, когато "топчиите" ще се провалят." Точно това мисля и аз - Сити ще е шампион - каза цитираният от webcafe.bg О'Хара пред "talkSPORT".
Сити трябва да остане близо до Арсенал - на пет точки, на три точки, а и имат директен мач. Сити трябва да победи Арсенал, след което остават още пет кръга.
Сити има опит в такива ситуации. Арсенал трябва да играе не само със Сити, но и с Челси, които се окопитиха, след което има и мач с Нюкасъл. Това са трите мача, в които, според мен, Арсенал ще загуби титлата. В седмицата между 29 април и 6 май Арсенал ще изпусне първото място."
О'Хара все пак призна, че засега "артилеристите" остават фаворити заради преднината си пет точки и заради способността да печелят мачове с късни голове, както направиха на няколко пъти този сезон.







Прокурорската колегия образува дисциплинарно производство срещу Емилия Русинова, отказа срещу Сарафов
След взрива в Горна Оряховица: Замърсяване на подземните води и риск за хора и животни
"Възраждане": Имаме законопроект за отпадане на охраната на всеки народен представител
Назначиха нов зам.-министър на вътрешните работи
Кабинетът освобождава ген. Любомир Монов
СДВР иззе над килограм чист фентанил от имота на 52-годишна жена
Калоян Калоянов е назначен за заместник-министър на вътрешните работи
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Renault направи перфектната офроуд играчка за плажа
Осем проблема при Toyota Highlander на старо
Mercedes започна да продава дилърства в Германия
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
6 упражнения за разтягане преди сън
Ултразвукът вече ще се използва и за унищожаване на вируси
Коментари
Напиши коментар17:18 | 16 мар 2023 г.
17:13 | 16 мар 2023 г.
09:48 | 16 мар 2023 г.
21:26 | 15 мар 2023 г.
20:38 | 15 мар 2023 г.
19:37 | 15 мар 2023 г.
17:35 | 15 мар 2023 г.
17:05 | 15 мар 2023 г.
16:42 | 15 мар 2023 г.
16:28 | 15 мар 2023 г.
Напиши коментар