Арсенал ще спре негативната поредица от резултати след кратката пауза, сигурен е централният защитник Уилям Салиба след поражението с 0:2 от Ливърпул, което бе трето поредно за лондончани. На тях им предстои лагер в Дубай, а следващият мач е чак на 20 януари.
"Трябва да запазим отборния дух. Не сме в най-добрата ни серия, но няма да се предадем и ще се върнем по-силни. Отново ще положим сериозни усилия през седмицата, след като си поемем дъх. Сигурен съм, че в следващия мач ще играем по-добре", заяви Салиба, цитиран от ДПА.
Арсенал бе на първо място в класирането на Коледа, но в последните си три мача отборът вкара само един гол. Срещу Ливърпул, Якуб Кивиор си отбеляза автогол в 80-ата минута, а в добавеното време Луис Диас оформи крайното 2:0.
"Имахме много положения за гол, но не успяхме да вкараме. И през второто полувреме играхме добре, но за съжаление допуснахме гол от статично положение десет минути преди края. Трябва да си решаваме мачовете далеч по-рано и когато имаме толкова положения, трябва да вкарваме. Длъжни сме и да се защитаваме по-умело при центрирания. Не може да допускаме такива голове", каза още той.







Нов циклон към България: Очакват се проливни валежи и мощни гръмотевични бури
Прокурорската колегия образува дисциплинарно производство срещу Емилия Русинова, отказа срещу Сарафов
След взрива в Горна Оряховица: Замърсяване на подземните води и риск за хора и животни
"Възраждане": Имаме законопроект за отпадане на охраната на всеки народен представител
Прокурорската колегия образува дисциплинарка срещу Русинова, а срещу Сарафов - не
Скоростта на вятъра в Русе е достигнала до 86 км/ч
Кабинетът освобождава ген. Любомир Монов
СДВР иззе над килограм чист фентанил от имота на 52-годишна жена
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Renault направи перфектната офроуд играчка за плажа
Осем проблема при Toyota Highlander на старо
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
6 упражнения за разтягане преди сън
Коментари
Напиши коментар16:35 | 24 апр 2024 г.
16:34 | 8 яну 2024 г.
15:51 | 8 яну 2024 г.
15:30 | 8 яну 2024 г.
Напиши коментар