Деклан Райс бе на Седмото небе след знаменитата победа на Арсенал над Манчестър Сити с 5:1, която запази шансовете на тима за титлата, въпреки че изоставането от Ливърпул не е малко.
Лондончани загубиха предимството си от 1:0 скоро след почивката, но след това нанизаха цели 4 попадения, за да триумфират по един категоричен начин.
„Да спечелим с 5:1 е нещо невероятно. Не бяхме забравили какво се случи на „Етихад” в началото на сезона и наистина силно искахме да се реваншираме за това, което мисля, че направихме” заяви халфът.
„Мачът бе равностоен до третия гол. Те носеха заплаха за нас и владееха повече топката, а ние трябваше да се браним близо до своята врата. Да, спечелихме с 5:1, но Сити определено е топ-отбор. Те ни победиха обаче два пъти за титлата и съперничеството между двата клуба определено стана сериозно” добави той.
„Трябваше да почерпим вдъхновение именно от тези разочарования и от случилото се в предишния мач, за да го превърнем в нещо позитивно. Момчетата са наистина страшно емоционални. Все още обаче не сме на върха, а силно искаме да бъдем именно там” изтъкна още Райс.
"Ливърпул все още води с доста точки, а има и мач по-малко. Ние знаехме, че трябва да победим и го направихме, а и ще продължим да ги преследваме и да натискаме. Имаме нужда и от помощ от останалите, но няма да се откажем" отчете халфът.








Радев от Турция: България дължи 360 млн. на "Боташ", ставаме силен търговец на газ
Возилата се с Бургазлиев Виктория направи разкрития за инцидента с АТВ-то в Слънчев бряг
"Започнах да крещя и тогава ми казаха, че вече я няма": Искат най-тежкото наказание за убиеца на Крисия
В "България сутрин" на 8 юли от 9:30 часа: Какво следва след замразяването на договора с "Боташ"?
Втори ден вълна от атаки за бомби в съдебните палати и институции
Тежка катастрофа на "Хемус", има загинал и ранени
Зърнопроизводителите у нас очакват една от най-скъпите реколти от десетилетия
Петър Витанов: Замразяването на "Боташ" е сериозен икономически пробив за България
McLaren сбъдна мечтата на своя създател
Какво се поврежда най-често в колата при летните пътувания
Парадокс - ЕС унищожи евтините коли, а сега иска да ги върне
Камион почиства пътища в Китай с 80 км/ч
Хабиб Нурмагомедов посочи голямата загадка на Мондиал 2026
Роландо Ромеро защитава титлата си срещу Теофимо Лопес в Лас Вегас
WBO нареди: Дмитрий Бивол трябва да защитава титлата си срещу Калъм Смит
Николай Йоргов: "Спарингите са най-добрият начин за боец да се усъвършенства!" (ВИДЕО)
Кои са първите признаци, че бебето е готово за захранване?
Какво да ядем при стомашно-чревен вирус?
Лечение на акне през лятото – ретиноиди, бензоил пероксид и фотозащита
Как да тренираме безопасно през летния сезон?
Коментари
Напиши коментар13:26 | 3 фев 2025 г.
12:33 | 3 фев 2025 г.
11:26 | 3 фев 2025 г.
09:59 | 3 фев 2025 г.
08:41 | 3 фев 2025 г.
00:49 | 3 фев 2025 г.
00:38 | 3 фев 2025 г.
00:25 | 3 фев 2025 г.
Напиши коментар