Манчестър Юнайтед планира да похарчи ударно 150 милиона паунда за четири нови попълнения, пише английското издание "Мирър".
Мениджърът на тима Луис ван Гаал е готов да хвърли въпросната сума за стража на Аякс Джаспер Килесен, централния бранител на Реал Мадрид Серхио Рамос, халфа на Байерн Мюнхен Бастиан Швайнщайгер и нападателя Карим Бензема, който е съотборник с Рамос на "Сантяго Бернабеу".
Холандецът перфектно осъзнава, че отборът има нужда от сериозно подсилване, тъй като през новия сезон ще играе в Шампионската лига и само това е вариантът да се бори на няколко фронта.
Освен това той има доста по-високи амбиции за идната кампания от място в челната четворка и желанието му е отборът да влезе много сериозно в борбата за титлата.
Килесен е гласен за наследник на Давид Де Хеа, който има огромното желание да напусне в посока Реал Мадрид, като се смята, че клубът може да привлече стража на Холандия срещу 20 милиона паунда.
Още преди няколко дни пък стана ясно, че отборът на практика се е договорил с Бастиан Швайнщайгер, който вече е минал 30-те години, но с опита си може да помогне много на клуба.
Малко по-деликатна е ситуацията с Карим Бензема и Серхио Рамос, особено с последния, тъй като едва ли Рафа Бенитес ще се раздели толкова лесно с двама от най-качествените си футболисти.
Отборът на Юнайтед обаче има крещяща нужда от подсилване на атаката, тъй като Фалкао вече бе върнат на Монако, а освен това се очаква Робин ван Перси да напусне клуба. Същата е ситуацията и с Хавиер Ернандес, който няма да остане на "Олд Трафорд".







Времето днес, 13 август: Леко захлаждане, на места ще превали
Какъв църковен празник отбелязваме на 13 август
Хороскоп за 13 август 2026: Овните и Близнаците да не бързат, успех за Девите
Рецепта за сочни пилешки бутчета в еър фрайър
265 са вече жертвите на земетресението в Колумбия
Министрите Абровски и Шишков ще инспектират строителството на обходния път на Кресна
Земетресение с магнитуд 5,5 разтърси Салвадор
Драматичната размяна на самолети от Тръмп показва личните залози във войната с Иран
Cybertruck стана количка с дистанционно в безумен проект
Проблем блокира шофьори и пътници в хибриди на Lexus и Toyota
Jaguar показа интериора на електрическия Type 01
Nissan създаде оръжие срещу аквапланинга
Мераб Двалишвили отново провокира Пьотр Ян
Конър Макгрегър надъха Иън Гари преди битката с Махачев
Махачев може да подобри рекорд на Андерсън Силва
Махачев: Топурия може отново да стане шампион
Аденоми на надбъбрека – протичат с разнообразни симптоми
Граничното личностово разстройство повишава риска от сърдечни и метаболитни проблеми
Белтък пази способността на мускулите да се възстановяват
Талията насочва за наличието на сърдечносъдов риск повече от ИТМ
Коментари
Напиши коментар09:46 | 23 юни 2015 г.
09:19 | 23 юни 2015 г.
08:36 | 23 юни 2015 г.
Напиши коментар