Капитанът на Манчестър Юнайтед Уейн Руни е оптимист, че с новите попълнения отборът ще се бори за трофеи през новия сезон. Този път англичанинът похвали холандското острие Мемфис Депай, наричайки го "фантастичен". Точно с това определение Руни описа и полузащитника Бастиан Швайнщайгер.
"Чувствам, че ние притежаваме точния отбор, за да се надяваме на успех през новия сезон. Смятам, че ни предстоят вълнуващи времена", каза Уейн Руни пред клубната телевизия на "червените дяволи".
"Все още е изминало много кратко време, откакто играем заедно, но аз смятам, че Мемфис Депай е фантастичен талант. Още работим върху определени неща на тренировките, за да се сработим колкото се може по-добре, за да постигнем по-добро разбирателство на терена, а това е важно."
"Винаги се играе трудно срещу Барселона, но ние сме много доволни от постигнатата победа и от начина, по който играхме в тази среща. Много млади футболисти се появиха за нашия отбор в последните 30 минути и се справиха наистина добре срещу един класен отбор. Това ще им даде голяма увереност."
"Наясно сме, че по време на лятната подготовка трябва да работим здраво, но е важно да го сторим, за да сме готови за новия сезон. По отношение на подготовката ни и мачовете, нямаше как да мине по-добре.В нашия отбор дойдоха нови играчи, които са много качествени. Сигурен съм, че те ще ни направят още по-силни през новия сезон."
"Всички останали момчета вече разбираме мениджъра по-добре. През първите два месеца от миналия сезон навярно ни беше малко трудно, но вече напълно разбираме какво изисква мениджърът от нас", добави Руни.







Президентът Радев започва днес консултациите с партиите
Пета вечер хиляди румънци протестираха срещу корупцията в съдебната система
Австралия обяви национален траур след убийствата в Сидни
Крайнодесният Хосе Антонио Каст спечели президентските избори в Чили
Как Mercedes-Benz W124 постави еталон с „несъвършените“ си огледала
Полицията в Дубай се сдоби с най-откаченото Ferrari Purosangue
Нов радар за 230 000 евро всява ужас сред шофьорите
Смартфонът се оказва по-важен от двигателя
Само Петче: „Шлемът на Спартак ми доказва, че съм на правилния път“
Крис Сайборг предложи на Дакота Дичева супербитка
Роберта Хаджийска на полуфинал в Киенбаум
Франк Уорън с надежда за Фюри – Джошуа през 2026 г.
Нов антибиотик срещу полово предавани инфекции одобри FDA
Оценка на бъбречната функция – eGFR, креатинин и цистатин C
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Коментари
Напиши коментар22:53 | 29 юли 2015 г.
22:08 | 29 юли 2015 г.
20:17 | 29 юли 2015 г.
19:50 | 29 юли 2015 г.
Напиши коментар