Ръководството на Манчестър Юнайтед има намерения да намали заплатите на футболистите при оставане извън Шампионска лига за следващия сезон, съобщава The Sun.
Според изданието, възнагражденията на Давид де Хеа, Пол Погба и компания ще бъдат съкратени с 25%. Не е изключено при пропускане на турнира на богатите, френският национал да бъде продаден на Реал Мадрид, който не крие интереса си към него.
Подобна мярка със сигурност ще предизвика вълна от недоволства в съблекалнята на "Червените дяволи" и не е ясно дали въобще в договорите на футболистите има клаузи за намаляване на заплатите.
В момента Юнайтед води люта битка с Арсенал, Тотнъм и Челси за Топ 4, като четирите отбора са разделяни от общо 5 точки, но "сините" от Лондон са с мач повече.
Вижте класирането във Висшата лига
Тази вечер 20-кратният първенец на Англия приема Барселона в първа среща от 1/4-финалите на Шампионска лига.







КЗК обвини седем фирми в картел при обществени поръчки
Виктор Колая преди SENSHI 31: Бойните умения са като оръжие, трябва самоконтрол
По-скъпо лято 2026 по Черноморието ни: Вдигат осезаемо цените на чадърите, шезлонгите и напитките
Огромна рокля от българска дантела твори дизайнера Иван Донев
Един семеен ден на Day Off: Family Time на 16 май
Украински робот взриви сграда, контролирана от руснаците
Вижте къде в София няма да има вода на 18 май, понеделник
Zeekr стъпва на българския пазар с първи официален дилър
Mercedes-AMG показа купе за 1 милион евро
Lamborghini показа специална версия на Revuelto
Дилъри на Toyota бият тревога за недостиг на масло
Виктор Колая преди SENSHI 31: „Бойните умения са като оръжие, трябва самоконтрол“
Четирима българи в битка за медали днес в Сърбия
Томас Бриджуотър: „Очаквайте фойерверки – идвам да доминирам!“
Мариан Лапушнеану: „SENSHI Grand Prix е шанс да покажеш кой си като боец“
Как се извършва лечението на RSV инфекция при бебето
Катя Ивкова: Специалистите по здравни грижи заслужават достойно представителство в Световната здравна асамблея догодина
Кога се допълват и кога си противоречат алтернативната и конвенционалната медицина?
Министър Ивкова пред БЛС: Скринингът за онкологични заболявания, като метод за вторична профилактика, е сред приоритетите ми
Коментари
Напиши коментар13:48 | 10 апр 2019 г.
13:15 | 10 апр 2019 г.
Напиши коментар