Петкратният носител на Златната топка – Кристиано Роналдо, не спира да вкарва голове след завръщането си в Манчестър Юнайтед.

Португалската звезда се разписа при гостуването на Уест Хям в 35-ата минута за 1:1. Първоначалният му удар беше спасен от Лукаш Фабиански, но при добавката Роналдо не сбърка. И ВАР не отмени попадението му, дошло след асистенция на Бруно Фернандеш.

Така Кристиано вече има 4 гола в 3 мача за Юнайтед. Преди това той се разписа два пъти за 4:1 над Нюкасъл и при загубата с 1:2 от Йънг Бойс в Шампионска лига.

Иначе резултатът в Лондон на почивката е 1:1, а второто полувреме започва след малко. Голът за Уест Хям вкара Саид Банрама за 1:0 в 30-ата минута. Роналдо можеше и втори път да вкара, но този път Фабински спаси удара му.

Снимка: БГНЕС