Пол Скоулс е на мнение, че сезонът за Манчестър Юнайтед би бил добър само ако покажат, че могат да се борят редом до Манчестър Сити и Ливърпул.
Легендата на „червените дяволи“ отписа не само отбора на сърцето си, а и всеки другиго в битката за титлата.
Въпреки силното представяне на Челси и временното им лидерство, той описа надпреварата като водена от два коня в лицето на „гражданите“ и мърсисайдци.
"Според мен задачата тази година пред Оле Гунар Солскяр е да покаже, че може. Да постави под напрежение и двата отбора. Така както направи Сити преди 10 години, преди да завалят успехите или Ливърпул, когато загуби с 1 точка титлата, давайки заявка за битка догодина“, каза легендарният халф.








Бивш вътрешен министър: По стария начин ще се избират членовете на ВСС
Изобилие и късмет за 4 зодии на 26 юни 2026
Затоплянето на морската вода създава условия за опасни бактерии в Европа
Величков, ПП: Има външно влияние върху текстовете за съдебната власт
Създаден е електронен регистър на дигиталните клубове
Абровски: Като разграден двор сме, БАБХ няма никакъв архив
5 модела бански за всяка фигура
Гърция предлага пакет "Преживяването на Акропола" на цена от 5000€ на обиколка
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Адските жеги в Европа предизвикаха стачка в завод на Stellantis
Мечка разби чисто нов Ford F-150
Прогноза: Скъпото гориво слага край на модерните автомобили
Моузес Итаума гледа към световна титла след Хргович
Бокеме се изправя срещу Де Соуса на SENSHI 32
Улрик Бокеме и Жури де Соуса в тежък сблъсък на SENSHI 32 Grand Prix
Еди Хърн обясни защо подписа с Иън Гари: Виждам в него бъдеща суперзвезда
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Парамедиците излизат от сивата зона: приет е новият държавен стандарт
Франция потвърди първи случай на ебола
Предстои XVII Национална конференция за редки болести и лекарства сираци
Коментари
Напиши коментар11:54 | 16 окт 2021 г.
16:10 | 15 окт 2021 г.
16:06 | 15 окт 2021 г.
15:14 | 15 окт 2021 г.
Напиши коментар