Капитанът на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш разкри, че е имал реални преговори да напусне клуба през лятото. Неговото решение обаче е било да остане на "Олд Трафорд" и да бъде част от промяната, под ръководството на Рубен Аморим.
"Имах разговори с Ал-Хилал, всичко го знаят. Имаше и други клубове, които опитаха след Ал-Хилал, но отговорът ми не се промени. От Саудитска Арабия и Европа. Имаше разговори, но единствената конкретна оферта беше от Саудитска Арабия. Мениджърът говори с мен. Каза ми, че все още съм част от проекта, че иска да остана. Клубът каза същото", разказа Фернандеш.
"Винага съм казвал, че ако клубът ми беше казал: Бруно, искаме да вземем парите, ти си на 30 години. Не мислим, че можеш да бъде част от бъдещия проект. Или нещо подобно. Аз щях да търся най-доброто решение за себе си и семейството ми. Щях да напусна. Случаят не беше такъв", допълни той.
"Винаги съм казвал, че се чувствам добре тук. Искам да сбъдна мечтите си. Не мога да говоря от името на клуба. Много хора говорят, че имам договорка да си тръгна следващия сезон. Ако клубът има подобно споразумение, то не е с мен. Аз не съм говорил с никого. Агентът ми знае как работя. Ако иска да говори с мен, това ще бъде след Световното първенство.
Семейството ми се чувства много добре тук. Децата ми обичат да ходят на училище. Те обичат живота ни тук, въпреки времето. Къщата ни тук се чувства повече дом от тази, в която бяхме в Португалия. Първото нещо, което каза жена ми беше: Постигнал ли си всичко, което искаше, в клуба? Тя знае, че не съм.
Разбира се, че искам хората да говорят хубави неща за мен. Ще излъжа, ако кажа, че не е така. Но искам отборни успехи. Това липсва в моето време в Юнайтед. Не успях да донеса успехите, които клубът искаше и който аз си представях, когато пристигнах. Индивидуалното ми представяне ще ме постави на някакво място, но това не е мястото, което искам. Искам да печеля трофеи. Искам да бъда признат за много неща, които съм направил за клуба, а не за индивидуалните ми постижения", допълни Фернандеш.








Силна буря с дъжд и градушка удари София и превърна улиците в реки
Oфициално: "Лудогорец" и Пер-Матиас Хьогмо се разделиха
Токът поскъпва с 3,05%: КЕВР одобри новите цени за 2026-2027 г.
Контрера: Спешна редорма на “Топлофикация София“ и прехвърляне
Лихвите в България по кредитите все още са едни от най-ниските в Еврозоната
Захарова: Украйна трябва да изтегли войските си от Донбас, ако иска уреждане на конфликта
Обвиненият за катастрофата на АМ "Тракия" с три жертви, обжалва задържането си
Audi A4 получава нова платформа и физически бутони
Какво представляват аеродинамичните завеси в автомобила
BMW M4 CSL се превърна в суперкола с 922 коня
Опасен пропуск в съвременните коли убива над 400 души годишно
Еди Хърн: Zuffa Boxing няма най-качествения продукт в бокса
Оливър Лангуа-Рос срещу Майлс Симсон: само един продължава напред
IBF нареди: Франк Санчес и Мозес Итаума ще спорят за световната титла
Даниеле Валенте: Победа на SENSHI 32 ще докаже истинската ми стойност
ВМА въведе AI навигация в урологията
Йога за начинаещи в София: какво да очаквате от първия урок
Биохимията, която стои в основата на заекването при децата
Пътувате в чужбина? Ето защо застраховката за пътуване е вашата невидима здравна мрежа
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар