Ливърпул няма да се подвежда по трансферните ходове на своите съперници в английското първенство по футбол и ще продължи да действа по собствения си план, съобщи мениджърът Юрген Клоп след победата с 4:0 над Транмиър Роувърс в контролна среща.
Ливърпул привлече Мохамед Салах и Доминик Соланке, докато Евертън пръсна над 100 милиона лири за нови играчи. Манчестърските грандове и Арсенал също хвърлиха много средства, но Клоп няма намерение да прави това и призова феновете да не се увличат по трансферните бомби.
"Не може да купуваме играчи, само защото другите купуват. Развиваме отбора си по най-добрия начин, на който сме способни и сме сигурни, че се движим в правилната посока", каза германският мениджър.
"Соланке е много талантлив играч. Има много да работи, разбира се, но някои от качествата му са много добри - първо докосване и движение по терена. Надявам се да успеем да го развием и когато бъде готов, той ще попадне в състава ни", добави той.







Любовни вълнения за три зодии на 13 ноември
Месото в Гърция поскъпва шокиращо за Коледа - до 20 евро за килограм
Еленко Божков за ветото на Радев: Президентът бе длъжен да върне закона
Тимъти Шаламе скъсал с Кайли Дженър?
Богаташи от Европа плащали на босненските сърби да убиват цивилни в Сараево през 90-те
Илон Мъск прогнозира преструктуриране на американската икономика заради AI
Комбито Audi RS6 стана по-мощно от Bugatti Veyron
BMW отива над съд заради фалшифицирани данни на азотни емисии
Китайци пускат първия сериен модел с електромотори в колелата
Нов рекорд - кандидат за шофьор бе скъсан 128-и път
Посочиха кой може да победи Усик
Майк Тайсън със силни думи за Усик
2nd Austrian K.O. Cup (IFK)
Хабиб Нурмагомедов: Усман подцени Пол Хюз преди първия мач
Какво може да използваме за неинвазивно подмладяване?
Какви са ползите на солните стаи?
Нарушения, свързани с уринирането
Безплатни консултации за хора с диабет и повишен риск от заболяването в ИСУЛ
Коментари
Напиши коментар14:53 | 13 юли 2017 г.
14:38 | 13 юли 2017 г.
Напиши коментар