Централният бранител на Ливърпул Върджил ван Дайк разкри защо е избрал мърсисайдци пред Манчестър Сити, докато носеше екипа на Саутхямптън.
Нидерландецът беше голяма трансферна цел и на "гражданите", но изобщо нямаше колебания в избора си да стане част от водения от Юрген Клоп отбор.
"Преди да взема решението да дойда в Ливърпул, аз се вгледах във всички аспекти на клубовете: начинът на игра, съотборниците, бъдещето", коментира ван Дайк пред BT Sport.
"Градът, феновете... Всичко трябваше да бъде важна част от решението ми да избера даден клуб. Мисля, че Ливърпул беше правилното решение за мен и очевидно да достигнем финал в Шампионската лига шест месеца след пристигането ми беше голям бонус. Това ми помогна много в развитието", добави нидерландецът.








Спор за миналото: Закриването на Комисията по досиетата предизвика политически реакции
Николов за акцията в “Приморски”: Седем са задържани, ще са повече
16 души ще се сбогуват с круиза след като си спретнаха масов бой (ВИДЕО)
Гълъб Донев за бюджета: Залагаме на реализъм и точни числа
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Адските жеги в Европа предизвикаха стачка в завод на Stellantis
Мечка разби чисто нов Ford F-150
Прогноза: Скъпото гориво слага край на модерните автомобили
Моузес Итаума гледа към световна титла след Хргович
Бокеме се изправя срещу Де Соуса на SENSHI 32
Улрик Бокеме и Жури де Соуса в тежък сблъсък на SENSHI 32 Grand Prix
Еди Хърн обясни защо подписа с Иън Гари: Виждам в него бъдеща суперзвезда
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Парамедиците излизат от сивата зона: приет е новият държавен стандарт
Франция потвърди първи случай на ебола
Предстои XVII Национална конференция за редки болести и лекарства сираци
Коментари
Напиши коментар14:02 | 12 май 2020 г.
09:29 | 12 май 2020 г.
07:45 | 12 май 2020 г.
07:44 | 12 май 2020 г.
07:44 | 12 май 2020 г.
07:43 | 12 май 2020 г.
07:42 | 12 май 2020 г.
07:39 | 12 май 2020 г.
07:38 | 12 май 2020 г.
07:37 | 12 май 2020 г.
Напиши коментар