Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп също няма търпение да види рестарта на Бундеслигата и ще гледа Рурското дерби днес.
Това заяви изпълнителният директор на вестфалци Ханс-Йоахим Вацке.
"Юрген ми писа няколко пъти, че ще гледа мачовете по телевизията през уикенда. Всички сме щастливи, че отново ще има мачове", заяви Вацке пред DAZN.
"Това важи и за Висшата лига, където клубовете се надяват, че и Висшата лига ще бъде рестартирана. Ние дължим подновяването на Бундеслигата на народа в Германия, защото той е много дисциплиниран."
"Както и на политиците, които са много внимателни с тази ситуация. Затова Германия е една от страните, която излиза най-добре от тази криза", добави Вацке.








На второ четене: Парламентът прие новите правила за избор на ВСС до 17 октомври
Майката на загиналото в Мездра момче: "Друго дете реши тяхната съдба"
Стоян Колев под домашен арест: Отмъщението е сигурно, искам да го знаете (+ВИДЕО)
Опасни "месоядни" бактерии в морската вода на Европа заради затоплянето
Николов за акцията във Варна: Задържаните са извършители на престъпления
Страх от Украйна: Москва панически мести "Панцир" по покриви в Москва ВИДЕО
BMW, Mercedes и VW се обединиха срещу китайската конкуренция
Hyundai Elantra получи изкуствен интелект и ъгловат дизайн
Haval показа новия си флагман
Имате черна кола? Ще страдате през следващите дни
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Симеон Щерев призова да спрат спекулациите около смъртта на Жанет Немет
Шон Стрикланд планира първа защита на титлата през декември
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Коментари
Напиши коментар11:05 | 16 май 2020 г.
09:43 | 16 май 2020 г.
09:02 | 16 май 2020 г.
09:00 | 16 май 2020 г.
Напиши коментар