Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп заяви, че мърсисайдци няма какво да губят в 1/4-финалния реванш от Шампионска лига с Реал Мадрид. Големият мач ще се играе утре от 22.00 часа на "Анфийлд", а "Кралете" имат добра преднина от 3:1 след първата среща.
"Когато си загубил първия мач с 1:3, изглежда вече почти си отпаднал, така че няма какво толкова да губиш, но ние ще се опитаме да продължим напред. В Испания Реал беше по-силен от нас, а ние не бяхме толкова добри, колкото можем да бъдем. Това обаче беше само първата част от този сблъсък. Резултатът и качеството на съперника са проблем. Допълнителният проблем е, че няма да има фенове на стадиона. Затова самите ние трябва да създадем наша собствена атмосфера".
"Класата на Реал ни задължава да се защитаваме на възможно най-високо ниво, а това е нещо, което не успяхме да направим в миналия мач. Ще бъде много важно да запазим чиста мрежа. След двубоя с нас Реал победи и Барселона, така че те са в много добра форма. Ако успеем да създадем повече възможности, отколкото в Мадрид, което е напълно възможно, тогава ще видим какво ще стане".
"Трябва да се върнем отново в това състояния на духа, в което започваме да вярваме. Това, което трябва да направим, е съвсем ясно – да играем като в най-добрите си дни. Винисиус е изключителен талант. Всеки знаеше това и преди мача в Мадрид. Впечатлен съм, но не и изненадан. От доста време Кроос е един от най-талантливите футболисти в Германия", каза Клоп.
Снимка: БГНЕС








Патриарх Кирил и собственикът на "Лукойл" Алекперов отпадат от списъка на ЕС
Решават мярката на шофьора на ТИР-а от трагедията край Карнобат
За 11-и път отложиха делото за смъртта на 12-годишната Сияна
Моторист се заби в кола, приеха в болница с потрошени ребра
Деца са освободили от скорост колата, която прегази момченце в село Орлинци
Вижте кои са наградените на "Родопи Филм Фест" 2026 г.
Диана Русинова призова за по-строг контрол над тировете
Задължителният бензин Е20 предизвика бунт сред шофьори
Система за безопасност променя основно правило на пътя
Всяка десета продадена кола в България е вече електрическа
Не ви лъжат очите: Това BMW е широко точно 3 метра
Григор Чернаков завърши пети на европейското в Скопие
Марио Баутиста поиска шанс за титлата след победата над Кори Сандхаген
Робърт Уитакър след успешния дебют в полутежка категория: Чувствах се като в средна
Чейл Сонен: UFC едва ли ще предложи нов договор на Конър Макгрегър
Хранителен режим при заболявания на щитовидната жлеза
Как да съхраняваме лекарствата у дома – правила, за които може да не подозирате
Чревните гъбички при бебетата се свързват с по-висок риск от алергии
Дентално здраве от детството да зрелостта: Орално здраве при млади хора – как се отразява стресът, храненето и начинът на живот
Коментари
Напиши коментар16:28 | 15 апр 2021 г.
01:33 | 15 апр 2021 г.
15:53 | 14 апр 2021 г.
09:04 | 14 апр 2021 г.
02:29 | 14 апр 2021 г.
02:23 | 14 апр 2021 г.
01:43 | 14 апр 2021 г.
21:58 | 13 апр 2021 г.
20:49 | 13 апр 2021 г.
20:41 | 13 апр 2021 г.
Напиши коментар