Гарет Бейл заяви, че е готов на почти 100%, след като отбеляза първия си хеттрик в испанския футбол.
Уелсецът осигури триумфа на Реал Мадрид над Валядолид снощи с 4:0 и замести по отличен начин получилия почивка Кристиано Роналдо.
"Разбира се за мен бе удоволствие да отбележа първия си хеттрик и съм много щастлив. Вече съм почти готов на 100%, но продължавам да работя. Благодарен съм и на съотборниците ми, които много ми помагат" заяви Бейл.
„Трябваше ми известно време, за да свикна, но сега всичките ми очаквания свързани с клуба се потвърждават. Феновете и отбора са наистина изключителни” добави Бейл, който вече има 9 гола за Реал.
„Надявам се да се представям и още по-силно, защото мога да играя още по-добре. Искам да продължа да се развивам и да се уча. Много съм радостен обаче и когато мога да подавам на съотборниците си за голове” изтъкна играчът.
Бейл не пропусна да отдаде заслуженото и на Кристиано Роналдо. „Той е над всички, просто е най-добрият, но не съм усетил повече натиск от това, че не играе. Със сигурност заслужава да спечели Златната топка”.







Как да печелим пари: Прости правила за допълнителен доход през 2026 г.
Кръводарителски кампании в София през празничните дни
Двама души пострадаха при пожари в Хасково и Стара Загора
Северна Македония през 2025 г. - липса на напредък в евроинтеграцията, трагедията в Кочани
Коледен влак от София до Банкя ще пътува днес и утре
Ким Чен Ун посрещна севернокорейски войници, завърнали се от Русия
Най-икономичните коли на старо
Genesis показа уникално комби
Haval H9 вече изминава 1400 км без зареждане
Пет комбита с 4х4, с които трябва да се внимава
Гасиев: Крошето за нокаута беше тренирано + ВИДЕО
Мурат Гасиев върна пояса на Кубрат Пулев в жест на уважение
Гасиев нокаутира Пулев и стана новият световен шампион в тежка категория на WBA (Видео)
Пулев: Боксът е такъв – един удар решава всичко
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар