Атлетико Мадрид - Реал Мадрид, мач-реванш за Суперкупата на Испания. Стадион "Висенте Калдерон", начало 23.30 часа.
Атлетико Мадрид:
Вратари: Моя, Облак
Защитници: Хуанфран, Миранда, Годин, Хименес, Ансалди, Сикейра
Полузащитници: Габи, Марио, Тиаго, Саул, Коке, Раул Гарсия, Кристиан Родригес
Нападатели: Манджукич, Гризман, Раул Хименес
Наказан: Арда Туран
Реал Мадрид:
Вратари: Касияс, Навас, Пачеко
Защитници: Варан, Пепе, Рамос, Коентрао, Марсело, Карвахал, Арбелоа, Начо
Полузащитници: Кедира, Кроос, Чаби Алонсо, Модрич, Хамес, Бейл, Ди Мария, Иско, Ияраменди
Нападатели: Роналдо, Бензема
Контузен: Хесе
ПРОГНОЗА: Атлетико Мадрид посреща Реал Мадрид в реванша от двубоя за Суперкупата на Испания.
В първия мач преди три дни на "Сантяго Бернабеу" тимът на Диего Симеоне стигна до драматично изравняване с гол в последната минута за крайното 1:1. Така въпреки дефанзивната и затворена игра бе постигнат позитивен резултат, който запазва всички шансове за краен успех.
При сегашното положение 0-0 ще бъде в полза на Атлетико. Тимът се представя много добре като домакин, а защитата е най-силната страна на отбора. Изглежда дори и промените през лятото и напускането на Тибо Куртоа, Филипе Луис, Диего Коста, Давид Вия и Адриан не са се отразили на облика на отбора.
През миналия сезон Атлетико нанесе удар срещу Реал в първенството, но отстъпи в Шампионската Лига и Купата на Испания. Именно на полуфиналите на втория турнир "Дюшекчиите" допуснаха и единствената си загуба у дома през сезона от цели 30 мача във всички турнири.
Всъщност "Висенте Калдерон" традиционно е удобно място за гостуване за Реал Мадрид. В последните си 15 мача Белите имат 13 победи и 2 равенства. Затова далеч не може да се говори за домакинско предимство.
Най-важната новина в лагера на Реал Мадрид е, че контузията на Роналдо не е сериозна и португалецът ще може да играе в мача. Така вероятно схемата на Анчелоти ще остане непроменена. Интересно е дали за домакините Антоан Гризман ще започне от самото начало или Симеоне отново ще заложи на Марио Манджукич.
Вероятно Атлетико ще опита да затвори мача и отново няма да сме свидетели на зрелищен двубой. Въпреки това ще е изключително трудно за домакините цял мач да запазят мрежата си суха. Въпросът е дали те ще успеят да вкарат гол, който да ги доведе до продължения. Предвид колебливата игра на Икер Касияс при статичните положения и центриранията, има висок шанс това да се случи.
Резултат: 1:1








Втори ден гасят пожара край Банкя: Пластмасите тлеят, хората се оплакват от задушлив въздух
В "Денят ON AIR" на 2 юли от 19:15 часа: Може ли дефицитът да бъде съкратен до 3% и има ли шанс бюджетът да се преработи?
Активираха Amber Alert: Цяло село се вдигна на крак за изчезналата 11-годишна Наталия
Тежко остава състоянието на 17-годишния младеж, пострадал в Ахелой
Наследникът на дизела: Може ли HEV да е добър и на дълъг път?
Юпитер в Лъв променя живота на част от зодиите
Корупцията не се бори с телефон: Експерти разкритикуваха новата гореща линия
Кремъл: Русия ще продължи да увеличава натиска върху Киев, за да постигне целите си
Северна Италия забрани старите дизели
Легендарна Alfa Romeo 155 се завръща със 750 коня
Skoda потвърди пускането на индийски модел в Европа
BMW готви огромен и луксозен SUV с 800 к.с.
Федерацията покани националите по класическа борба на лагер
Нейтън Кук преди SENSHI 32: Искам да се бия срещу най-добрите бойци
Диего Лопес иска битка с елита на леката категория
Маурисио „Шогун“ Руа и Гловър Тейшейра най-накрая ще се изправят един срещу друг
Социални мрежи и безсъние – има ли връзка?
Какво може да понижи мъжкото либидо?
Ползите от моринга и нейният богат хранителен състав
От каква възраст бебето може да ходи на плаж?
Коментари
Напиши коментар13:24 | 22 авг 2014 г.
12:36 | 22 авг 2014 г.
11:46 | 22 авг 2014 г.
Напиши коментар