Малага - Реал Мадрид, среща от последния кръг на Примера Дивисион, стадион "Ла Росаледа", начало 21.00 часа.
Последните 10 срещи на Малага във всички турнири: Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Последните 10 срещи на Реал Мадрид във всички турнири: Общо 7 победи и 3 загуби. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 гостувания.
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 6 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Малага имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Срещата можете да гледате НА ЖИВО ТУК
ПРОГНОЗА: Реал определено няма да загуби тази среща и с това ще си осигури шампионската титла след дълги години суша. Белите ги устройва и равен резултат и определено ще си го постигнат. Малага не играе за нищо, а освен това е в доста близки отношения с мадридчани.
Домакините едва ли ще се напънат сериозно срещу Реал и няма шанс да победят и да развалят празника на "кралете". Наскоро босът на домакините обяви, че “Каталунската измет няма да помирише титлата”. Изказването бе като защита на треньора на Малага Мичел, който прекара по-голямата си част от кариерата на “Бернабеу”.
Самият Мичел не крие симпатиите си към Реал, но обяви, че Малага ще играят единствено за себе си. Гостите се намират в отлична форма преди този важен мач и са с 5 поредни победи в шампионата. В тях отбелязаха цели 20 гола.
Статистиката между двата отбора е изцяло в полза на Реал Мадрид, в което няма нищо изненадващо. “Белият балет”има само една загуба за последните близо 20 години от Малага. Тя бе през сезон 2012/2013, когато мачът тук завърши 3:2 за домакините.
Отново извън строя за Реал са Гарет Бейл и Дани Карвахал. Под въпрос са Хамес Родригес и Пепе. Титлата в Примера е много близо, а в същото време тимът вече си е гарантирал участие във финала в „Шампионска лига“.
Най-хубавата новина за гостите е, че дори и равенството на „Ла Росаледа“ ще им свърши желаната работа и ще им донесе титлата. Очакванията са за лесна победа на Реал, много голове от двата отбора и титла за белите.
Резултат: Малага - Реал Мадрид 1:3







Рецепта за кексчета с тиква и канела
Японски техники за подобряване на ума и паметта
Хороскоп за всички зодии за 7 ноември - очертава се важен ден
Хляб за закрила: Рецепта за Рангеловата пита, която пази дома
Руският натиск слага край на един от символите на украинската съпротива - влаковете за Краматорск
Бързи трикове за намаляване на кортизола
Песков: ЕС добавя все по-сложни елементи към конфронтацията си с Русия
Софи Търнър отдавна е фенка на Крис Мартин, има химия между тях
Stellantis поиска още 10 години за електрификация
F90 - тайното Ferrari на султана на Бруней
От газ и жичка до лазер - еволюцията на фаровете
Alfa Romeo и Maserati обединяват сили за специални автомобили
Парана е домакин на първия лагер на Rutierres Dojo
България с реален шанс да приеме Европейското първенство по бокс за мъже и жени през 2026 година
Джак Дела Мадалена има план как да изненада Махачев
Недооценени навици, които печелят боевете
Пикочната киселина може да се намали с повече вода и подходящите храни
Влияе ли контрацепцията на сексуалното желание?
България има потенциал да се превърне в медицинска дестинация на световно ниво
Полово предавани инфекции и проходимост на маточните тръби
Коментари
Напиши коментар14:59 | 21 май 2017 г.
14:58 | 21 май 2017 г.
14:54 | 21 май 2017 г.
14:48 | 21 май 2017 г.
14:42 | 21 май 2017 г.
14:40 | 21 май 2017 г.
14:40 | 21 май 2017 г.
14:30 | 21 май 2017 г.
14:22 | 21 май 2017 г.
14:19 | 21 май 2017 г.
Напиши коментар