Вратарят на Реал Мадрид Кейлор Навас заяви, че ще напусне клуба, когато разбере, че вече не може да бъде титуляр.
"В деня, когато осъзная, че вече не мога да бъда титуляр в отбора, ще напусна. Това е, за което винаги съм работил, но винаги има треньор, който решава кой трябва да играе", заяви Навас пред "AS".
"Ние, играчите, трябва да тренираме добре и да работим, за да чакаме шанс. Трябва да изчакаме нашия ред. Не знаем какво може да се случи, само треньорът е наясно с цялата ситуация. И напълно се подчинявам на решението му, защото сме едно", допълни Кейлор.








Олег Невзоров остава на свобода, разпитван е като свидетел
КЗК отмени поръчката за проектиране на Националната детска болница
Роботи с ИИ ще съветват министъра на иновациите Иван Василев
Шофьор с 2,24 промила бе спипан при акция в Перник
Цените на горивата паднаха с около 7-8 евроцента за седмица
Окончателно: Двама от "Калашниците" остават зад решетките
85-годишен вдигна 170 км/ч при гонка с друга кола
Най-впечатляващите серийни SUV с V12
Електромобилите може да поскъпнат заради ключов материал
Скандал: Хиляди бракувани в САЩ коли са продадени в Европа
Дъстин Порие реагира след ареста си: Работя върху себе си
Колби Ковингтън осмя Дъстин Порие за ареста му
Дъстин Порие е бил задържан за поява на обществено място в нетрезво състояние
Франческо Джая: Искам името ми да остане в историята на кикбокса
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Коментари
Напиши коментар22:15 | 10 яну 2019 г.
22:11 | 10 яну 2019 г.
Напиши коментар