Президентът на Реал Мадрид Флорентито Перес е вдигнал мерника и на Гарет Бейл, като според „АС“ уелсецът ще си тръгне от „Бернабеу“ през лятото.
Според изданието търпението на боса се е изчерпило, тъй като през този сезон Бейл не успя да използва раздялата с Кристиано Роналдо, за да се превърне в лидер на отбора.
Нещо повече – той дори загуби титулярното си място и макар и да има 13 гола на сметката си определено не впечатлява с изявите си, което е накарало Перес да вземе решение за продажбата му след края на кампанията.
Слухове за продажбата на играча има отдавна, като през 2017-а той бе спряган сериозно за Манчестър Юнайтед, но тогава отказа да напусне. Сега обаче очакванията са това да се случи.
Нападателят пристигна в Мадрид през 2013-а и направи някои силни мачове, но взе участие едва в 58% от срещите на тима, като често имаше и контузии. Вкара 101 гола, но така и не убеди, че е готов да се превърне в легенда.







Бомбена заплаха внесе смут на летище във Вашингтон
Кои лекарства липсват най-осезаемо у нас?
Загиналият в катастрофа Диого Жота стана футболист на 2025 г.
Зодиите, за които ноември ще е фантастичен
Вашите сигнали: Усвояване на тераси, събаряне на стени, изсичане на дървета
Cadillac сложи космическа цена на своя флагман
Японци развенчаха мита за LED фаровете
Eто го новото Renault Twingo
5 проблема, които нискокачественото гориво причинява
Националите на лагер в Гърция преди Европейското първенство в Будапеща
Девин Хейни: „Кроуфорд вече е постигнал всичко, време е да се оттегли“
Валтър Уокър: „Не съм готов за топ 10 на тежка категория в UFC — имам още много да уча“
Агит Кабайел ще защитава временната си титла на WBC на 10 януари в Германия
Нов нехормонален медикамент при менопауза одобри FDA
Памуклийка – древна билка от помощ при съвременни заболявания
Захарен диабет тип I при деца - хранене и инсулинолечение
В УМБАЛ „Света Марина“ – Варна спасиха петдневно бебе с рядка вродена аномалия
Коментари
Напиши коментар11:22 | 1 мар 2019 г.
10:54 | 1 мар 2019 г.
Напиши коментар