Реал (Мадрид) ще отправи оферта на стойност от 125 милиона паунда за халфа и звезда на Манчестър Юнайтед Пол Погба, твърди в днешния си брой британското издание "Сън".
Треньорът на "кралете" Зинедин Зидан иска на всяка цена да привлече сънародника си на "Сантяго Бернабеу", тъй като според него той изключително много ще укрепи средната линия на отбора и ще вдигне сериозно класата на тима.
Откакто Оле Гунар Солскяер пое тима на "червените дяволи" френският национал напомни за най-добрите моменти в кариерата си и определено в момента е онзи играч, който всички виждаха с екипа на Ювентус преди да се завърне на "Олд Трафорд".
Желанието на Погба по принцип е да остане в Юнайтед, макар че той открито флиртува с "белия балет". Не е изключено при подобна оферта ръководството да не му прави спънки и да го продаде, тъй като Солскяер иска да разчита само на футболисти, които на 100% са отдадени на каузата "Юнайтед".
Очертава се лятото да бъде доста интересно и да се види дали Реал ще успее да привлече световния шампион с Франция.







Обедна емисия
Тръмп празнува докато милиони американци гладуват
Президентът на Ливан пристигна на посещение у нас
Байдън: Америка преживява много мрачен момент
Асен Василев: Увеличените разходи в бюджета са по абсолютно скандални пера
Toyota ще плаща на шофьорите за данни от колите им
Какви проблеми крие BMW с двигател N20?
Как работи системата за дренаж на вратите
Малки размери, голямо предизвикателство – какъв градски EV да изберете?
UFC Vegas 111: Бонфим, Дънкан, Хокит и Рийс взеха бонусите от по $50 000
Майкъл Пейдж: Леон Едуардс ще победи Карлос Пратес, има по-добра борба
Хамзат Чимаев коментира Махачев – Мадалена
Ислам Махачев: „Не искам да се оттегля от ММА без втора титла в UFC – сега съм в разцвета на силите си“
Епидемия от самота и отсъствие на принадлежност мъчи съвременния човек
Приемът на мелатонин се свърза с повишен риск от сърдечна недостатъчност
Доц. д-р Красимира Христова с международно признание на световния форум по хипертония в Китай
Мобилни екипи на Националния център за психосоматика осигуряват психологична грижа за пациенти с тежки заболявания в София
Коментари
Напиши коментар20:40 | 29 мар 2019 г.
14:22 | 29 мар 2019 г.
13:33 | 29 мар 2019 г.
12:58 | 29 мар 2019 г.
12:16 | 29 мар 2019 г.
11:45 | 29 мар 2019 г.
11:29 | 29 мар 2019 г.
11:17 | 29 мар 2019 г.
10:26 | 29 мар 2019 г.
08:18 | 29 мар 2019 г.
Напиши коментар