Зинедин Зидан призна, че Реал Мадрид е бил далеч от най-добрата си форма, след като Белите паднаха от Майорка с 0:1 и допуснаха първата си загуба за сезона в Ла Лига, което им струваше и лидерската позиция за сметка на Барселона.
Отсъствието на основни играчи поради контузии също оказа влияние, след като отборът изостана рано в мача и така и не успя да стигне до обрат впоследствие.
„Започнахме лошо и допуснахме гол, което усложни много нещата. До почивката реагирахме, но след нея не създадохме достатъчно положение, а когато това е така, става наистина трудно. Истината е, че ни липсваха много неща. Неприятното е, че в доста мачове стартираме трудно“ заяви Зидан.
„Срещнахме съперник, който играе добре у дома и заслужава да бъде на по-добра позиция в класирането. Не бяхме достатъчно креативни и отговорността за това е моя. Не сме доволни и трябва да анализираме внимателно защо се получи така“ добави той.
„Контузените играчи не могат да ни служат за оправдание. Всеки трябва да покаже, че заслужава да бъде част от този клуб. Играем на всеки 3 дни и имаме нужда от повече постоянство. Не трябва да допускаме мачове като този“ разочарован бе френският треньор.








Луна в Стрелец: 3 зодии, за които всичко се нарежда на 26 юни 2026 г.
Бягство на хладно и уикенд туризъм: Накъде пътува Европа през лятото на 2026 г.
Късна емисия
Като две капки вода - Кейт и Лила Мос поведоха звездния моден парад в Париж
Тенденции при чантите за лятото
Без крайности и глад: Фитнес режимът, който държи Емили Блънт във форма
Двата стълба на руската устойчивост, на които разчита Путин, се рушат
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Адските жеги в Европа предизвикаха стачка в завод на Stellantis
Мечка разби чисто нов Ford F-150
Прогноза: Скъпото гориво слага край на модерните автомобили
Моузес Итаума гледа към световна титла след Хргович
Бокеме се изправя срещу Де Соуса на SENSHI 32
Улрик Бокеме и Жури де Соуса в тежък сблъсък на SENSHI 32 Grand Prix
Еди Хърн обясни защо подписа с Иън Гари: Виждам в него бъдеща суперзвезда
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Парамедиците излизат от сивата зона: приет е новият държавен стандарт
Франция потвърди първи случай на ебола
Предстои XVII Национална конференция за редки болести и лекарства сираци
Коментари
Напиши коментар19:33 | 20 окт 2019 г.
17:22 | 20 окт 2019 г.
17:20 | 20 окт 2019 г.
16:26 | 20 окт 2019 г.
16:10 | 20 окт 2019 г.
15:15 | 20 окт 2019 г.
14:38 | 20 окт 2019 г.
14:16 | 20 окт 2019 г.
13:35 | 20 окт 2019 г.
12:22 | 20 окт 2019 г.
Напиши коментар