Треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан не бе никак доволен от нулевото равенство с Атлетик Билбао. Той призна, че е доста разочарован от този резултат, защото отборът му е заслужавал нещо повече с показаното на терена.
“Ядосан съм заради моите играчи, които заслужаваха повече днес. Това е. Те изиграха много силен мач и заслужаваха да отбележат гол, но това се оказа невъзможно. Трябва да запазим спокойствие. Важното е да даваме 100% и днес направихме точно това във всяко едно отношение. Липсваше ни само гол. Не мога да се сърдя на играчите за нищо”, заяви Зидан.
Попитан дали тимът се нуждае от привличане на нов нападател, отговорът на французина бе категоричен: “Не, абсолютно не”.








Сметната палата: С парите за предотвратяване на катастрофи се купуват униформи в МВР
Моряк загина при руски удар по товарен кораб в Черно море
Атанас Пеканов за ПВУ: Глътка въздух за бюджета
Защо мъж загуби живота си на плажа в Китен?
Загиналата жена в Пирин - с много опит и добра екипировка, кучето й насочило спасителите
Пазарът на автомобили на ток попадна в парадокс
Малките сервизи в Европа се вдигат на бунт срещу производителите
Как да предпазим двигателя от прегряване в жегите
Последното Lamborghini с чист V12 вече струва двойно
Джош Хокит разпали нов скандал след победата си на UFC Freedom 250
Улрик Бокеме: Идвам на SENSHI Grand Prix за титлата – никой няма да ме спре!
Кристиан Мбили пред сблъсък с Канело: Тази битка ще промени живота ми
Волкановски е готов за Гейджи: Ще приема битка за втори пояс без колебание
Серотонинов синдром – как се разпознава и овладява опасната лекарствена реакция?
Нова молекула дава революционна надежда в борбата срещу Алцхаймер
CAR-T терапия помага за бъбречна трансплантация при високи нива на антитела
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Коментари
Напиши коментар13:06 | 23 дек 2019 г.
12:41 | 23 дек 2019 г.
Напиши коментар