Ръководството на Реал Мадрид възнамерява да ореже перото "Заплати" с 10%, информира вестник "Ас".
За да може да привлече нови класни футболисти, клубът ще трябва да се раздели поне с петима ненужни, пише още в материала на мадридското издание.
Към момента за ненужни са смятани Гарет Бейл, Хамес Родригес, Лукас Васкес и Мариано Диас. Твърди се, че Брахим Диас и Рейниер няма да бъдат спирани, ако си намерят нови отбори.
Що се отнася до легендите Марсело и Лука Модрич, те получават правото сами да решат какво ще правят. Клубът оценява техният огромен принос, но и няма нищо против да се раздели с тях заради напредналата им възраст.








КЗК отмени поръчката за проектиране на Националната детска болница
Челен сблъсък край Разград след заспиване зад волана
Окончателно: Двама от "Калашниците" остават зад решетките
„Девин“ ЕАД инвестира близо 265 000 евро в развитието на Община Девин и местната общност през последните три години
“Луксът” да пътуваш с БДЖ: Фасове, разпрани седалки, бутилки с урина
Идва ли краят на евтините стоки от Китай, поръчани онлайн след 1 юли?
85-годишен вдигна 170 км/ч при гонка с друга кола
Най-впечатляващите серийни SUV с V12
Електромобилите може да поскъпнат заради ключов материал
Скандал: Хиляди бракувани в САЩ коли са продадени в Европа
Дъстин Порие реагира след ареста си: Работя върху себе си
Колби Ковингтън осмя Дъстин Порие за ареста му
Дъстин Порие е бил задържан за поява на обществено място в нетрезво състояние
Франческо Джая: Искам името ми да остане в историята на кикбокса
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Коментари
Напиши коментар10:23 | 3 май 2020 г.
23:55 | 2 май 2020 г.
23:54 | 2 май 2020 г.
21:12 | 2 май 2020 г.
Напиши коментар