Легендата на Реал Мадрид Гути смята, че две нови попълнения могат да решат проблемите на "белия балет" в момента - Неймар и Килиан Мбапе.
"Аз бих подписал с Неймар и Мбапе, ако бях начело на Реал Мадрид. Ако можех да взема някой в Барса, не бих го сторил, за да може Гризман да остане при тях", отсече с леко ироничен тон Гути.
"Във футбола има много добри млади футболисти и аз бих заложил на тях. Ансу Фати от Барселона и Винисус от Реал Мадрид например. Има много талантливи момчета, които ще дадат много на Ла Лига", допълни бившият халф, който стана три пъти шампион на Европа с Реал и пет пъти първенец в Испания.








Бойкот на туристическите автобуси парализира круизните посещения на Санторини
Обедна емисия
Рецепта за спагети със скариди и калмари
ЕК: Дефицитът на дигитални умения блокира технологичния напредък на България
Трима затворници убиха осъден за смъртта на дете във Великобритания (ВИДЕО)
Рекорд в Австралия: Спипаха 2,7 тона кокаин на стойност €500 милиона
Деца паднаха от тротинетка през нощта в Ловеч
Радев: Работим за качествена промяна в икономическия климат
Ferrari Enzo стана най-скъпата кола, продадена в интернет
Безпилотният Xiaomi YU7 GT се оказа по-бърз от Mercedes-Benz G55 AMG с шофьор
Renault промени из основи Megane
Най-караният автомобил в САЩ не е Toyota или Ford
Енчо Керязов награди европейската вицешампионка по карате Теодора Цанева
Седем медала за българските таекуондисти на Европейското клубно първенство
Тайсън Фюри загатна за възможен сблъсък с Агит Кабайел
Опетая настоява за суперсблъсък с Бенавидес: Това е битката, която искам
5 често задавани въпроса към кардиолога
Може ли да се прави лазерна епилация през лятото?
Кои са признаците за недостиг на витамин Д?
Защо все повече мъже започват да губят косата си преди 35-годишна възраст?
Коментари
Напиши коментар02:21 | 24 апр 2024 г.
21:29 | 23 окт 2020 г.
21:27 | 23 окт 2020 г.
18:18 | 22 окт 2020 г.
17:46 | 22 окт 2020 г.
16:59 | 22 окт 2020 г.
16:22 | 22 окт 2020 г.
15:49 | 22 окт 2020 г.
Напиши коментар