Играчът на Реал Брахим Диас се завърна в Мадрид това лято след тригодишен наем в Милан и се превръща в един от най-важните играчи в отбора на Анчелоти.
Въпреки че получава шанс предимно от резервната скамейка, Диас се представя на ниво. Той обаче може да компрометира бъдещето си в Реал, ако играе за националния отбор на Мароко. Диас има мароканско гражданство заради баща си, който е жител на тази страна.
Проблемът е предстоящата Купа на африканските нации, която ще се проведе в началото на януари. Ако отиде на турнира, полузащитникът ще пропусне един месец, а този период е изключително важен за Реал, пише "Труд".
Диас премина през всички младежки селекции на Испания и направи своя дебют за старши отбора срещу Литва, отбелязвайки гол, но това беше приятелски мач, така че той все още може да промени избора си.
Мароко пък има изключително силно поколение, което показа качеството си на Световното първенство в Катар, където спечели четвъртото място.







Лесни начини за почистване на дома без химии
Хороскоп за всички зодии за 5 ноември: Приятни изненади и успехи
Рецепта за палачинки с тиква и канела
Седем мигранти са задържани на граничен преход "Кулата"
Русия е атакувала и убила с дронове двама цивилни
Cadillac сложи космическа цена на своя флагман
Японци развенчаха мита за LED фаровете
Eто го новото Renault Twingo
5 проблема, които нискокачественото гориво причинява
Националите на лагер в Гърция преди Европейското първенство в Будапеща
Девин Хейни: „Кроуфорд вече е постигнал всичко, време е да се оттегли“
Валтър Уокър: „Не съм готов за топ 10 на тежка категория в UFC — имам още много да уча“
Агит Кабайел ще защитава временната си титла на WBC на 10 януари в Германия
Нов нехормонален медикамент при менопауза одобри FDA
Памуклийка – древна билка от помощ при съвременни заболявания
Захарен диабет тип I при деца - хранене и инсулинолечение
В УМБАЛ „Света Марина“ – Варна спасиха петдневно бебе с рядка вродена аномалия
Коментари
Напиши коментар06:02 | 24 апр 2024 г.
18:06 | 10 окт 2023 г.
Напиши коментар