В интервю за италианския вестник Република Карло Анчелоти заяви, че Реал Мадрид ще бъде последният клуб в кариерата му.
В събота 64-годишният специалист ще изведе "белите" на "Уембли" във финала на Шампионската лига срещу германския Борусия Дортмунд. Победа ще донесе на "кралския клуб" рекордна 15-а титла в турнира, а за Анчелоти тя би била пета.
Както и да завърши мача обаче, очакванията са специалистът да продължи да води Реал поне до края на сезон 2025/26, когато изтича договорът му.
"Ще се пенсионирам като мениджър на Реал Мадрид. Моята кариера ще завърши в Реал", каза италианецът.
"Докато в Реал ме искат, ще стоя тук. Бих направил всичко за клуба", добави той.
Анчелоти води шампионите на Испания за втори път в кариерата си. Първият му престой на "Сантяго Бернабеу" бе между 2013 и 2015 година. Той се завърна в Мадрид през лятото на 2021 година. До момента и при двата си престоя той е печелил по веднъж Шампионската лига.








Захарова се присмя на Стармър след оставката, прати го да коси трева в Русия
От общинския стол до златния медал: Николай Диков се завърна на пистата с титла
Разбиха мрежа за клониране на карти за гориво, двама са арестувани у нас ВИДЕО
Безпилотният Xiaomi YU7 GT се оказа по-бърз от Mercedes-Benz G55 AMG с шофьор
Renault промени из основи Megane
Най-караният автомобил в САЩ не е Toyota или Ford
Китай поставя противопожарен бутон в електромобилите си
Енчо Керязов награди европейската вицешампионка по карате Теодора Цанева
Седем медала за българските таекуондисти на Европейското клубно първенство
Тайсън Фюри загатна за възможен сблъсък с Агит Кабайел
Опетая настоява за суперсблъсък с Бенавидес: Това е битката, която искам
Може ли да се прави лазерна епилация през лятото?
Кои са признаците за недостиг на витамин Д?
Защо все повече мъже започват да губят косата си преди 35-годишна възраст?
Серотонинов синдром – как се разпознава и овладява опасната лекарствена реакция?
Коментари
Напиши коментар22:27 | 28 май 2024 г.
Напиши коментар