Защитникът на Барселона Жерард Пике не скри задоволството си след снощната категорична победа с 3:0 над Малага. Именно той откри резултата в края на първата част, а Педро и Алексис довършиха гостите. Така каталунците са в серия от 59 поредни кръга, в които окупират върха в испанската Ла Лига.
"Това беше мач, в който ние доминирахме от първата до последната минута. Вкарахме един гол през първото полувреме, но можехме да отбележим много повече", сподели Пике, цитиран в сайта на клуба.
"След почивката отбелязахме нови две попадения и успяхме да контролираме мача доста по-добре. Смяната на президента не влияе на отбора, ние ще продължим да играем на същото високо ниво. Ние сме професионалисти."
"Въпреки трудните моменти, които преживяхме през последните две години, ние винаги сме на върха. Това показва, че ние сме компактен и солиден отбор, който може да остане на върха за дълъг период от време."
"Лео Меси винаги вкарва много голове, но той също така разполага и с други качества, като например да асистира за нашите попадения. Той помага и когато отборът се нуждае от него в средата на терена."
"За Афелай това е незабравим ден. Сега нашият треньор Херардо Мартино има още една опция в нападение", добави Пике.








Шести ден без следа от 11-годишната Наталия
Зеленчуците поевтиняват, но пилешкото месо поскъпва на борсите
Пеевски: Честит празник на МВР, бъдете горди и отстоявайте закона
Тридневен траур в Дупница след трагедията в река Струма
Мъж е с прерязана ръка след трудова злополука в Разградско
Хотелиери и ресторантьори в Созопол: Сезонът започна повече от успешно
ВиК авария в Пловдив превърна улица в "Кючук Париж" в кално езеро
Британец си купи къща за 58 000 евро, колите в нея са за над 1 милион
Как Bora преобърна историята на Maserati
Toyota и Kawasaki форсират развитието на водородни системи
От първоаприлска шега до реалност - BMW M2 Dakar от Дубай
Робърт Уитакър: Никога не съм се чувствал по-добре, готов съм за полутежка категория
Макс Холоуей не изключва реванш с Джъстин Гейджи: Първо трябва да победя Конър
Джон Джоунс: Конър Макгрегър няма нужда да се бие, но се връща, защото обича спорта
Алин Перейра защитава титлата си срещу бивша шампионка на Bellator
Нискокалоричната диета може да помогне при заболявания на венците
Инфекциозни гастроентерити в детска възраст през лятото
Заболявания, които се подобряват от топлото време
Клинавче — народен лек за кръвно налягане и черен дроб
Коментари
Напиши коментар17:26 | 27 яну 2014 г.
Напиши коментар