Бившият президент на Барселона Жоан Лапорта е провел тайна среща със суперагента и представител на Кристиано Роналдо – Жорже Мендеш, съобщава „Кадена СЕР”.
Според медията адвокатът, който се готви да се кандидатира отново за бос на каталунците, се е интересувал каква е неустойката по договора на португалеца, след като явно има идея да направи опит да го вземе на „Камп Ноу”.
По време на разговора между двамата в мадридски ресторант обаче, Мендеш е бил категоричен, че подобно нещо няма как да се случи и Роналдо ще остане в Реал, както сам вече обяви наскоро, след като бе пращан и в Манчестър Юнайтед.
Според проучванията Лапорта, който бе начело на Барса в периода 2003-2010, е фаворит за нов президент на отбора. Изборите са насрочени за 2016-а, а на този етап той има подкрепа на около 33-35% от избирателите. Зад него с 24% остава Бенедито, а за настоящия бос Бартомеу биха гласували само 18%.
Адвокатът се познава с Мендеш от няколко години, след като при управлението му на „Камп Ноу” няколко футболисти, които агентът представлява, облякоха екипа на Барселона. Твърди се, че преди време двамата дори са преговаряли за идването на Жозе Моуриньо в отбора, но това така и не се случи.








В "България сутрин" на 23 юни от 9:30 часа: Идва ли краят на евтините стоки от Китай?
СГП обвини китайски гражданин в опит за шпионаж в полза на чужда държава
Рекордно количество кокаин откриха в система от бункери в Австралия (+ВИДЕО)
Ивелин Михайлов обяви края на “Исторически парк”
Българските власти задържаха китаец, обвиниха го в шпионаж
Ял гъби: Журналистът, който разкри връзката на Путин и Кабаева, е открит мъртъв
Китай поставя противопожарен бутон в електромобилите си
Новият V8 на Toyota идва, за да промени играта
Пазарът на автомобили на ток попадна в парадокс
Малките сервизи в Европа се вдигат на бунт срещу производителите
Исторически успех за родното таекуондо в Сараево
Бронз за България на Austrian Open Poomsae G-1
Над 230 млади таланти стартираха на турнир по джудо в Димитровград
Джош Хокит разпали нов скандал след победата си на UFC Freedom 250
Защо все повече мъже започват да губят косата си преди 35-годишна възраст?
Серотонинов синдром – как се разпознава и овладява опасната лекарствена реакция?
Нова молекула дава революционна надежда в борбата срещу Алцхаймер
CAR-T терапия помага за бъбречна трансплантация при високи нива на антитела
Коментари
Напиши коментар10:35 | 15 ное 2014 г.
09:19 | 15 ное 2014 г.
00:14 | 15 ное 2014 г.
00:14 | 15 ное 2014 г.
00:13 | 15 ное 2014 г.
00:13 | 15 ное 2014 г.
23:49 | 14 ное 2014 г.
23:15 | 14 ное 2014 г.
21:42 | 14 ное 2014 г.
21:41 | 14 ное 2014 г.
Напиши коментар