Треньорът на Барселона Луис Енрике похвали своите момчета след сладката победа с 3:2 над Атлетико насред Мадрид, дошла въпреки тежкия за игра терен.
Още по темата
"Всичко, свързано с моя отбор снощи ми хареса. Особено начинът, по който момчетата се вдигнаха от една странна ситуация в началото на мача, когато ни вкараха в първата минута", сподели Енрике.
"Атлетико е изумителен отбор, който върши страхотна работа, печелейки титли по невероятен начин. Второто полувреме ми хареса, в него ние имахме контрол върху мача. Притежавахме топката повече, защото те останаха с човек по-малко."
"Теренът беше в много лошо състояние и топката скачаше като заек. Не зная дали това се дължи на времето, но ние все пак се адаптирахме към условията и аз съм много доволен от нашето представяне."
"Доволен съм от целия отбор. Въпреки всички трудности, които срещнахме за игра тук, ние успяхме да намерим свободните пространства. Много съм доволен от представянето ни срещу един топ-съперник."
"През сезона има добри и лоши моменти. Този снощи е сред добрите. Ние сме уверени и постигаме желаните от нас резултати. А добрите резултати увеличават увереността ни."
"Неймар е смел играч и той дава много на отбора. Вкарва голове, дриблира... Никой няма да го промени, но ние и не искаме да го променяме. Искаме да си остане смел. Но мачът започна да става грозен и ние счетохме, че ще бъде по-добре да го извадим от игра", добави Енрике.








Бизнес софтуер през 2026: Защо готовият софтуер вече не е достатъчен за бизнеса?
Жена почина на тротоар в центъра на София
Голям пожар край АМ "Струма", димът затруднява движението
Чеклист преди да тръгнете за морето: За кои автоконсумативи е задължително да помислите?
50-годишна жена внезапно почина в центъра на София
Теменужка Петкова: Ако проектът с "Райнметал" се провали, вината ще е на управляващите
Най-честите грешки при избора на продукти за лице и тяло
Най-мощният Land Rover Defender беше „скопен“ заради емисиите
Роботакси на Waymo арестува пътниците си
От тези автомобили е най-вероятно да ви напсуват на пътя
Toyota не вижда смисъл в PHEV пикапи
Конър Макгрегър отново отрече обвиненията за сексуално посегателство преди завръщането си в UFC
Три българки излизат на тепиха днес на европейското до 20 години в Скопие
Силна конкуренция очаква бойците в KWU SENSHI Световна купа за аматьори 2026
Анди Руис подписа с Matchroom и се готви за завръщане на ринга
Фелдшерите настояват за отделно финансиране от НЗОК
Ароматерапия и сън – работи ли наистина?
Психология за родители: Плачът на бебето – какво ни казва той?
Oт личните ни качества зависи как ще остареем
Коментари
Напиши коментар22:48 | 29 яну 2015 г.
22:47 | 29 яну 2015 г.
19:17 | 29 яну 2015 г.
14:09 | 29 яну 2015 г.
13:37 | 29 яну 2015 г.
13:35 | 29 яну 2015 г.
13:27 | 29 яну 2015 г.
11:00 | 29 яну 2015 г.
10:19 | 29 яну 2015 г.
09:53 | 29 яну 2015 г.
Напиши коментар