Петкратният носител на Златната топка – Лео Меси, може да напусне Барселона и Испания заради проблемите с данъчните власти. За тази опасност сигнализира президентът на Примера дивисион Хавиер Тебас.
"Не смятам, че Меси е престъпник. Просто правните рамки не могат да бъдат разбрани от всички. Да не забравяме, че Лео е платил повече от 160 милиона евро данъци, които отиват за ремонт на пътищата и за болнична помощ. Страхувам се, че ще напусне Испания заради проблемите със закона", хвърли бомбата Тебас.
Меси и баща му получиха ефективна присъда от 21 месеца затвор заради укриване на данъци в размер на малко повече от 4 млн. евро. В Испания обаче законът гласи, че присъда под 2 години, може да бъде изменена в пробация и адвокатите на аржентинския национал тепърва ще преговарят с Темида.
Преди два дни пък английският таблоид "Сън" гръмна с новината, че бащата на Меси е посетил яхтата на Роман Абрамович, което веднага породи слухове за задаващ се сензационен трансфер в Челси.
Останалите клубове, които могат да си позволят да купят Меси и да му плащат заплатата, са манчестърските Сити и Юнайтед и френските богаташи от ПСЖ. Реал Мадрид също притежава нужната финансова мощ, но подобна сделка изглежда в сферата на невъзможното.








Най-късметлийският ден за всяка зодия през юли 2026
Скариди с бяло вино и чесън - лесна и ароматна рецепта
Жълт код за опасно горещо време в 14 области на България
"Децата за мир на планетата": Посланието на тазгодишната Асамблея на мира
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Димитър Манолов: Това е бюджет на инерцията
Николай Василев към властта: Некадърност, страх и мързел! Изхвърлете този бюджет
7 знака, че живеете в „тих развод“
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Физиев с брутален нокаут в Баку
Шара Булет оцеля след нокдаун и пречупи Мишел Перейра в Баку
Матеус Камило с гръмка победа над Садихов пред родната му публика
Станислава Атанасова със сребро на европейското по сумо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар16:47 | 9 юли 2016 г.
16:39 | 9 юли 2016 г.
16:37 | 9 юли 2016 г.
16:36 | 9 юли 2016 г.
16:21 | 9 юли 2016 г.
16:19 | 9 юли 2016 г.
16:00 | 9 юли 2016 г.
15:31 | 9 юли 2016 г.
15:07 | 9 юли 2016 г.
15:07 | 9 юли 2016 г.
Напиши коментар