Получи ли испанският шампион Барселона съдийска подкрепа по време на вчерашния мач с Лас Палмас, спечелен с 4:1?

Каталунците взеха с изненадваща лекота соченото за трудно гостуване, но при резултат 0:0 очевидно бяха пожалени от рефера Гонзалес Гонзалес.

Изигралият много слаб мач Люка Дин можеше да бъде изгонен на два пъти в първите 20 минути, пишат медиите в Испания, сред които и каталунският вестник "Спорт".

Първата изцепка на французина дойде в шестата минута, когато той препъна Хесе (на снимката). Бившият играч на Реал Мадрид излизаше на позиция сам срещу вратаря Тер Стеген, но за нарушението си Дин получи само жълт картон.

Бекът на Барса мина между капките 13 минути след това, когато удари с лакът в главата Джонатан Виера, но арбитърът Гонзалес не му показа задължителния в тази ситуация жълт картон.

Gol.bg пита своите читатели: Получи ли Барса съдийска помощ срещу Лас Палмас вчера? Можете да гласувате както положително, така и отрицателно. В края на деня ще обявим ВАШЕТО решение!