Манчестър Юнайтед иска да подсили дефанзивната си мощ за следващия сезон и Жозе Моуриньо се е спрял на бранителите на Барса и Реал (Мадрид) - Самуел Умтити и Рафаел Варан, твърди "Дейли Стар".
Според информации на изданието, Специалния иска да вземе в клуба и двамата играчи и според него те ще помогнат много отбраната на тима да стане доста по-стабилна отколкото е в момента.
Умтити може по-лесно да се навие да акостира на "Олд Трафорд", тъй като не може да се разбере с Барса за нов договор и в крайна сметка преговорите между двете страни са в задънена улица.
Варан и Жозе се познават добре от съвместния им престой в Реал, но Зинедин Зидан едва ли би се разделил толкова лесно със своя сънародник и Юнайтед ще трябва да извади изкушаваща оферта за него.
Междувременно се очаква през лятото да напуснат Дейли Блинд и Матео Дармиан, а Крис Смолинг също е сред потенциалните тръгващи си от клуба.







Финансов успех за 6 зодии, след като Меркурий е директен в Рак до 9 август 2026 г.
Пореден товарен кораб е ударен в Ормузкия проток край бреговете на Оман
Склад е ударен от дронове близо до Санкт Петербург
Няма риск за АЕЦ "Козлодуй" заради пресъхналия Дунав
Тръмп обвини петролните компании, че правят прекалено много пари от войната в Иран
Нова технология открива нарушителите на пътя по време на движение
Ferrari спира продажбата на автомобили
Легендарeн двигател оживява на 1800 части
BYD атакува Европа със седемместен SUV
Боец от UFC почина на 34 години
Джон Мартин разкри какво предстои за Дакота Дичева и Усман Нурмагомедов
Забит Магомедшарипов се завръща в бойните спортове с граплинг двубой
MVP MMA обещава 50% от приходите за бойците
ЕМА препоръча първото перорално лекарство за плакатен псориазис
Аборт по желание - какво да очакваме?
Млякото променя хранителния си състав според сезона
Невроимунна сигнализация е в основата на бързия антидепресивен отговор на кетамин и психеделици
Коментари
Напиши коментар12:16 | 31 мар 2018 г.
12:15 | 31 мар 2018 г.
Напиши коментар