Полузащитникът на Барселона Артуро Видал призна, че е бил "дълбоко разочарован" допреди няколко седмици заради малкото игрови минути.
Чилийският биткаджия видимо беше ненужен на треньора Ернесто Валверде и влизаше в игра най-вече в заключителната част на мачовете.
Решенията на Валверде бяха разкритикувани от мнозина и дори феновете на стадион "Ноу Камп" го освиркаха при смяната на Артуро срещу Виляреал в началото на месеца. В крайна сметка бившият ас на Байерн и Ювентус играе все по-често.
"Вярно е, че бях дълбоко разочарован преди, но това вече не е така. Всеки футболист иска да играе и да се чувства важен. Затова преминаваш във всеки клуб, но в същото време не искаш да създаваш неприятности", коментира Видал пред RAC1.
"Да, предполагам съм бил яростен, но вече не е така. Мисля само за това как да продължавам да работя здраво, да се подобрявам и да преследвам спечелването на трофеи. Разбрах, че в Барса не можеш да гледаш на себе си като на титуляр, защото всичко зависи от тренировките. Този, който играе най-добре ще получи своя шанс."
"Аз познавам отлично качествата си - отнемане на топката, играейки като "box-to-box" полузащитник, демонстриране на работна етика. Трябва да покажа всичко това на треньора. Не мисля, че в света има много полузащитници, които могат да предложат това, което имам аз", допълни не без самочувствие Артуро.







Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Мрачното лице зад лукса в Дубай: Как модел оцелява след жесток побой и насилие
Шон Пол излиза на софийската Vidas Art Arena на 15 май
Пекин: Капацитетът ни да смажем движението за независимост на Тайван е неразрушим
Военен екип унищожи два невзривени боеприпаса в Ловеч
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Renault направи перфектната офроуд играчка за плажа
Осем проблема при Toyota Highlander на старо
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
6 упражнения за разтягане преди сън
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар