Полузащитникът на Барселона Френки де Йонг е получил едва първи червен картон в кариерата си снощи, показва статистика на вестник "Спорт".
Холандецът си изкара два бързи жълти картона в рамките на девет минути и четвърт час преди края на мача с Еспаньол снощи остави своите с 10 души. Това се отрази на играта на шампионите и в 88-ата минута те допуснаха горчив изравнителен гол.
Де Йонг вече имаше един жълт картон през сезона, получен в мача срещу Осасуна. Интересното е, че за целия изминал сезон с екипа на Аякс той е получил само четири жълти картона в първенството на Холандия и Шампионската лига.
За четвърти път футболист на Барселона е изгонен през кампанията. Под душовете преждевременно са тръгвали Клеман Ленгле, Роналд Араухо и Осман Дембеле.








Кабинетът обсъжда увеличение на социалната пенсия и параметрите на бюджета
Рецепта за освежаващо ледено кафе
Тигровият комар се е настанил трайно в Гърция и носи опасност от денга, чикунгуня и Зика
Две жени и мъж са намерени мъртви в общежитие в Угърчин
Сенатът на САЩ гласува за прекратяване на войната с Иран
Мащабно прекъсване на тока удари Крим и окупирани райони на Херсон
Skoda Peaq: 7 места, до 300 к.с и над 610 км пробег
Кражбите на катализатори придобиват чудовищни размери
Стар VW Golf стана звезда, след като беше пратен за скрап
Hummer отиде на дъното при пускане на лодка на вода
Турки Алалших разкри тревоги за здравето си
Физиев: Победата на Гейджи над Топурия ме мотивира
Мераб Двалишвили търси нов треньор по борба
Иън Гари нападна Махачев: Бие се само веднъж годишно
Условията, в които живеем, могат да влияят на скоростта, с която остаряваме
Хората, които харесват лук, по-рядко развиват диабет и високо кръвно
ЗИКДБ ще обжалва решението на КЗК в защита на проекта за Националната детска болница
КЗК отмени обществената поръчка за проектиране на Националната детска болница
Коментари
Напиши коментар17:00 | 5 яну 2020 г.
14:26 | 5 яну 2020 г.
Напиши коментар