Бившият полузащитник на Байерн Мюнхен и Манчестър Юнайтед Оуен Харгрийвс сподели, че би закупил Филипе Коутиньо веднага, ако беше спортен директор на голям клуб.
Най-скъпата покупка в историята на Барселона играе под наем в Байерн, но баварците няма да активират клаузата му за закупуване и ще го върнат на "блаугранас".
"Обичам да го гледам как играе, харесвам го като футболист. Очевидно Коутиньо минава през труден период след като напусна Ливърпул", заяви Харгрийвс пред вестник "Мирър".
"Нещата за него не се получиха нито в Барса, нито в Байерн. Но времето е пред него и аз не бих го отписал. Бих искал да видя Филипе отново във Висшата лига. Той ще направи доста отбори по-добри."
"Навярно само клубовете от Висшата лига могат да си го позволят и нека бъдем честни - той беше мечтан за наблюдаване футболист, когато беше тук. На Ливърпул му липсва точно една десетка. Те навярно нямат нужда от него, защото тримата в атака са много добри, колкото балансираната средна линия."
"Има много слухове за Челси, Манчестър Юнайтед. Има много клубове, в които ако аз бях спортен директор, бих го закупил", добави бившият английски национал.







Прогноза за времето днес, 13 май: Ще се редуват слънце, дъжд и бурен вятър
Хороскоп за 13 май 2026: Романтика и добри финансови възможности за зодиите
Как стресът променя тялото и психиката ни
Рецепта за хрупкав карфиол с мед и чили
Изкуствен интелект управлява кафене в Стокхолм
Американската армия получава безпилотни наземни машини Hunter WOLF
В украинския щаб, който променя хода на войната срещу Русия
Европа вече е инвестирала 200 милиарда евро в електромобили
Четири стъпки за проверка на климатика преди лятото
Как Nissan Qashqai направи революция с видимостта
Европейска държава настига Норвегия по дял на ЕV
Георги Мърков-младши ще спори за европейската титла в Самоков
160 боксьори от България си дават среща на шампионата в Плевен
Георги Мърков е на полуфинал на Европейското по борба в Самоков
Дея Пеева отпадна в първия кръг на Европейското по таекуондо
HIIT тренировки – кога са подходящи и кога не
Кога бременността може да е извънматочна?
Безплатни прегледи във ВМА по повод Световния ден за борба с хипертонията
Стартира национална информационна кампания за превенция на насилието над и сред деца
Коментари
Напиши коментар22:38 | 18 май 2020 г.
Напиши коментар