Ръководството на Ювентус продължава преговорите с Барселона за бартерната сделка за своя полузащитник Миралем Пянич.
"Бианконерите" си харесаха бразилеца Артур, който обаче няма никакво намерение да напуска стадион "Ноу Камп".
Двата клуба се намират в отлични отношения и очевидно комуникацията между тях е на много високо ниво, но кариоката спъва "готовата" сделка.
Докато Артур държи на своето и отказва да се качи на самолета за Торино, от лагера на италианския хегемон са се насочили към друг играч на Барса.
"Бианконерите" били против да получат в замяна футболист с нисък профил като Нелсон Семедо и Жан-Клер Тодибо. Юве бил категоричен, че иска играч за бъдещето. Затова и е започнал да мисли за сензацията Ансу Фати, информира Tuttosport.
17-годишният Фати стана третият най-млад реализатор в Ла Лига и най-младият реализатор в историята на Шампионската лига. Силен интерес напоследък към него се появи от германския вицешампион Борусия Дортмунд, който не крие желанието си да го вземе под наем.
През декември той подписа подобрен договор до 2022 година и струва 170 милиона евро според клаузата за откупуване. Сумата ще набъбне до 400 милиона евро в момента, в който нападателят стане неизменна част от първия отбор.







Борисов: От днес съм сигурен и свободен български гражданин
Ветрове със скорост почти 90 км/ч събориха дървета в Русенско
Обедна емисия
Мирчев: Шефът на ДАНС вече е различен и не обслужва Пеевски
Борисов: Радвам се, че от днес съм сигурен и свободен български гражданин
Деньо Денев е освободен от длъжността зам.-председател на ДАНС
Парламентът отхвърли създаване на временна комисия за "Петрохан"
Нови 28: Кабинетът "Радев" подмени всички областни управители
Осем проблема при Toyota Highlander на старо
Mercedes започна да продава дилърства в Германия
Обновеният бестселър на Jeep получи нов двигател
20 млн евро на километър – това ще бъде най-скъпият път в света
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Фабио Уордли потвърди: Продължава напред след тежката загуба от Дюбоа
6 упражнения за разтягане преди сън
Ултразвукът вече ще се използва и за унищожаване на вируси
Безплатни кардиологични прегледи в ИСУЛ по повод Световния ден за борба с хипертонията
Кои храни могат да заместят хляба?
Коментари
Напиши коментар09:24 | 31 май 2020 г.
Напиши коментар